Cena
PLN PLN
Producenci
Rodzaj kół
kolor
Filtruj

WÓZKI SPACEROWE

Aktywne filtry

Wybór odpowiedniej spacerówki potrafi spędzić sen z powiek niejednemu rodzicowi. Dlatego mamy nadzieję, że nasza oferta wózków dziecięcych przypadnie Ci do gustu i że to właśnie w naszym sklepie znajdziesz idealny model. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty były różnorodne pod kątem estetycznym, a przy tym zachowały swoją funkcjonalność. Spacerówki odpowiadają panującym obecnie trendom, a ich cena jest atrakcyjna.

Wózek spacerowy - jaki wybrać?

Stojąc przed decyzją wyboru spacerówki, zastanów się, co będzie dla Ciebie najważniejsze. Powinna być wygodna w użytkowaniu, ale też zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa. Warto przyjrzeć się własnym potrzebom, gdyż rekomendacje innych osób mogą nie do końca spełniać Twoje osobiste wymagania. W tej kwestii zalecamy indywidualne podejście do tematu, a w razie potrzeby służymy pomocą.

Spacerówka - wygoda jest ważna

Wózki spacerowe, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostosowane do różnego rodzaju przechadzek. Te z małymi kółkami będą idealne na równych i gładkich nawierzchniach. Natomiast większe koła lepiej sprawdzą się na bardziej wymagających terenach, np. w górach. Wybierz to, czego potrzebujesz.

Większość proponowanych przez nas modeli ma możliwość opuszczenia siedziska do pozycji leżącej. Jest to szczególnie istotne wtedy, gdy wozisz ze sobą małe dziecko, albo starszego śpiocha, który lubi uciąć sobie drzemkę podczas spaceru. Znacznie wygodniej będzie mu się spało na leżąco. Główka dziecka nie będzie uciekać do przodu ani kiwać się na boki.

Lekkie wózki spacerowe

Okazuje się, że mała waga warta jest każdej ceny. Lekkie spacerówki są przyjemniejsze w prowadzeniu, ale też nie ma problemu, gdy trzeba wnieść je po schodach. Skomplikowane konstrukcje mają coraz mniej zwolenników. Dlatego u nas znajdziesz tylko takie wózki, które z łatwością złożysz samodzielnie. Większość producentów oferuje specjalne rozwiązania, aby można było zrobić to jedną ręką. Złożona spacerówka bez problemu zmieści się w bagażniku, nawet w takim niewielkich rozmiarów.

Większość proponowanych przez nas wózków dziecięcych spacerowych ma dodatkowe wyposażenie, a takim może być np.: osłonka na nóżki, doczepiany daszek, kosz na zakupy czy uchwyt na butelkę. Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, co dokładnie znajduje się w zestawie - napisz do nas, z chęcią udzielimy Ci odpowiedzi.

Jak dobieramy ofertę sklepu?

Przede wszystkim kierujemy się Waszymi opiniami. Wybierając wózki spacerowe do naszego sklepu, dokonujemy odpowiedniej selekcji na podstawie wymagań klientów, a te są bardzo różne. To Ty – rodzic – wiesz najlepiej, co sprosta Twoim oczekiwaniom, a my staramy się do tych wytycznych dostosować naszą ofertę. Wiemy, że portfele nie są z gumy, dlatego zwracamy uwagę nie tylko na jakość, ale też na redukcję kosztów - cena, po prostu, musi być atrakcyjna.

Dobór niewłaściwej spacerówki potrafi zniechęcić Cię do wyjścia z domu z dzieckiem. Może też niepotrzebnie frustrować malucha, a to właśnie jemu powinno być wygodnie. Spacer ma być przyjemnością - pamiętajmy o tym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wózków spacerowych.