Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

W dzisiejszych czasach transport samochodowy to nieodłączna część naszego życia. Ciągłe przemieszczanie się, odwiedzanie rodziców i dojazd do szkoły stwarza potrzebę do wyposażenia się w fotelik samochodowy dla dziecka. Zakup ten spowoduję, że dziecko w bezpieczny i komfortowy sposób będzie przemierzało kolejne kilometry w towarzystwie rodziców.

Fotelik samochodowy i-Traver od firmy Joie to jeden z najlepszych modeli fotelików samochodowych dostępnych na rynku. Spełnia of europejskie normy i-size zgodnie, z którą fotelik ten przeznaczony jest dla dzieci od 100 do 1500 cm wzrostu (15-36kg). Wyposażony w system Guard Surround  i , które zapewniają dziecku bezpieczną i wygodną podróż.

Fotelik i-Traver należy do fotelików rosnących wraz z dzieckiem. Wbudowano do niego 10 stopniową regulację wysokości zagłówka, jak i system pozwalający na trzystopniową regulacje głębokości siedzenia. Wszystko to by dziecko czuło się komfortowo, a rodzice posiadali możliwość dostosowania powierzchni do wymagań dziecka. W przypadku rodzin posiadających więcej niż jedno dziecko występuje opcja przewożenia do trzech fotelików jednocześnie na tylnej kanapie samochodu. Wszystko dzięki projektantom, którzy zaprojektowali kształt i wielkość fotelika pozwalający na zabieg takiego kalibru.

W przypadku dzieci utrzymanie czystości w samochodzie może wiązać się z kilkoma przeciwnościami, lecz w przypadku fotelika możemy w łatwy sposób zdjąć tapicerkę i wyprać ją w pralce. Zabieg tego typu sprawi, że nie będzie czuło się niekomfortowo a rodzice będą się cieszyć czystym wnętrzem samochodu.

Fotelik i-Traver montowany jest za pomocą pasów bezpieczeństwa lub wykorzystując system ISOFIX w połączeniu z pasami. Produkt ten łatwo się montuje i demontuje, więc nie napotka się komplikacji przed podrużą, bądź zmianą pojazdu.