Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

FOTELIKI 0-13 kg

Aktywne filtry

Kompletując wyprawkę dla noworodka, powinniśmy pamiętać o względach bezpieczeństwa. Nowo narodzona pociecha musi być przewożona w bezpiecznym foteliku, dopasowanym do swojej kategorii wiekowej, spełniającym normy homologacyjne oraz posiadający pozytywną ocenę w rygorystycznych rankingach crash-testów. 

Dlaczego łupina jest najbezpieczniejszym środkiem transportu dla noworodków i niemowląt?

Montowane przy pomocy pasów bezpieczeństwa lub na bazie Isofix foteliki samochodowe dla najmłodszych z przedziału wagowego 0-13 kg są najbardziej właściwym wyborem, jeśli chodzi o sposób przewożenia noworodków i niemowląt. Producenci fotelików samochodowych dostępnych w naszym sklepie internetowym dbają, by ich produkty regularnie przechodziły testy zderzeniowe ADAC, były wyposażone w system ochrony bocznej chroniący w sposób szczególny szyję i główkę niemowlaka oraz trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z grubym, amortyzującym materiałem.

Wszystkie modele fotelików samochodowych 0-13 kg prezentowanych na stronie są montowane tyłem do kierunku jazdy, czyli w najbardziej właściwy i bezpieczny sposób. Podczas wielu specjalistycznych badań potwierdzono, że w przypadku zderzenia jazda tyłem chroni niemowlę przed 80 procentami obrażeń.

Jakie kryteria powinien spełniać fotelik samochodowy 0-13 kg?

Poza względami bezpieczeństwa przy transporcie foteliki samochodowe z przedziału 0-13 kg spełniają jednocześnie rolę nosidełka dla niemowląt. Warto zatem celować w zakup modeli, których montaż, jak i późniejsze wypięcie całego fotelika-nosidełka nie będzie nastręczało trudności. Nasz sklep oferuje modele fotelików samochodowych, których zainstalowanie odbywa się przy pomocy jednego kliknięcia. Fotelik-nosidełko możemy wpiąć w stelaż wózka i wykorzystać przy okazji spaceru z dzieckiem lub do usypiania. Ze względu na fakt, że w początkowym okresie życia niemowlę spędza dużo czasu w nosidełku, nie możemy zapominać o takich kryteriach zakupu, jak zdejmowana i prosta w utrzymaniu tapicerka. W trakcie spacerów czy długodystansowych podróży przyda się zadaszenie fotelika samochodowego, chroniące przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego oraz wkładka redukcyjna dla noworodka. 

Ile kosztuje fotelik samochodowy 0-13 kg?

Cena fotelika dla grupy wagowej 0-13 kg jest uzależniona od wielu czynników, w tym od sposobu montażu. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo fotelik samochodowy w różnych rozpiętościach cenowych o różnych parametrach. Ważne, by fotelik-nosidełko dopasować do naszego samochodu. Na naszej stronie internetowej dostępne są modele czołowych producentów bezpiecznych fotelików samochodowych dla niemowląt, w całej gamie kolorystycznej.

Modele prezentowane na stronie posiadają trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, są stworzone z wysokiej jakości i wygodnych dla delikatnej skóry malucha materiałów i są w stu procentach komfortowe i bezpieczne dla dziecka z przedziału wagowego 0-13 kg. Wszystkie foteliki samochodowe gwarantują również przewożenie malucha w pozycji półleżącej, chroniącej jego niestabilną jeszcze główkę przed opadaniem.