Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

Łóżeczko turystyczne dla dzieci skierowany jest do rodziców, którzy cenią sobie przestrzeń i mobilność. Dzięki projektowi i konstrukcji tego produktu możemy przenosić łóżeczko w dowolne miejsce w swoim domu, bądź zabrać je ze sobą na wakacje lub wizytę u dziadków.

Łóżeczko turystyczne dla dzieci to nie tylko zwykłe łóżeczko, łóżeczko turystyczne to wszystko co potrzebuje każdy rodzic. Produkt ten wyposażone jest w miejsce do spanie, zabawy, odpoczynku i miejsce do przewijania z organizerem i wiele innych funkcji.

Łóżeczko turystyczne  to uniwersalne miejsce dla dziecka w którym może się bawić, odpoczywać lub uczyć się wstawania i chodzenia. Wszystko to dzięki funkcją takim jak : dwu poziomowemu systemowi ustawienia materaca, stacjonarnie zamontowanym zabawkom, uchwytom do podtrzymywania. Do zaoferowania są również pojemniki znajdujące się z boku łóżeczka. Pojemniki te można wypełnić rzeczami częstego użytku, które rodzic chciałby mieć zawsze pod ręką.

Otwarcie boczne wyposażone jest w zamek błyskawiczny dzięki, któremu posiadamy łatwy dostęp do dziecka, a w gdy dziecko dorośnie może samo z niego korzystać by położyć się spać. Materiał, z którego wykonany jest produkt zapewnia miękkość, delikatność, perfekcyjną cyrkulację powietrza w cieplejsze dni jak i również wgląd na otoczenie. Wgląd ten jest plusem dla dziecka jak i rodzica. Dziecko może obserwować rodzica i reagować na zachowania rodzica, a rodzić może mieć ciągłą kontrolę czy dziecku czegoś nie potrzebo i czy wszystko jest z dzieckiem w porządku.

W łóżeczko zamontowano wiele systemów, które ułatwiają rodzicom codzienne czynności. Kółeczka zamontowane pod łóżeczkiem pozwalają na dobrowolne i bez wysiłkowe przeniesienie całego produktu ze znajdującymi się w  nim zabawkami. Kółeczka spowodują, że Mama i Babcia opiekująca się dzieckiem nie będzie posiadała żadnych problemów ze zmianą położenia łóżeczka. Kółeczka sprawdzają się dobrze w ciepłe i słoneczne dni, w których dziecko może natknąć się z oślepiającymi promieniami słońca. Gdy wbudowane zasłony nie wystarczają możemy po prostu obrócić bądź przemieścić całe łóżeczko.

 Szybki system składania i rozkładania spowodują, że w każdej sytuacji będziemy mieli dostęp do w pełni funkcjonującego produktu, bądź stanowiska do przewijania. Warto również zaznaczyć, że złożony produkt nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki wygodniej torbie będziemy posiadać pewność że żadnej części nam nie brakuje.

Łóżeczko turystyczne dla dziecka to produkt skierowany do rodziców ceniących sobie przestrzeń, opcję transportu, wielofunkcyjność i aspekt wizualny, który oferuje ten produkt.