Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

WÓZKI BLIŹNIACZE JEDEN OBOK DRUGIEGO

Aktywne filtry

Znacie kogoś, komu urodziły się bliźniaki? A może ten cud spotkał właśnie kogoś z Was? Narodziny takiej dwójki i ich wychowywanie na pewno jest ciekawym doświadczeniem, ale i niemałym wyzwaniem. Jesteśmy jednak przygotowani na taki przebieg spraw, dlatego oferujemy Wam wózki bliźniacze obok siebie. Dzięki naszym produktom będziecie mogli posadzić dzieci – zgodnie z nazwą – tuż obok siebie.

Czytaj więcej...

Wózki bliźniacze jeden obok drugiego – szeroka oferta sklepu

Nasz sklep oferuje Wam wózki bliźniacze obok siebie, które okażą się bardzo pomocne podczas spaceru z dziećmi, a także, kiedy wybierzecie się na wycieczkę. Na dodatek oferowane przez nas wózki są dostępne w przystępnych cenach.

Czy kupić bliźniacze wózki typu jeden obok drugiego? Odpowiedź jest prosta - oczywiście! Teraz tylko należy podjąć decyzję, który model wybrać.Posiadamy szeroką ofertę i zachęcamy Was do zapoznania się z nią. Możecie wybrać m.in. model, który zapewnia dwojaczkom komfort ze względu na możliwość rozłożenia obu siedzisk do płaskiej pozycji - pozwolicie im wtedy się spokojnie położyć i poczuć komfort czy się zdrzemnąć.

Dlaczego warto wybrać wózek bliźniaczy jeden obok drugiego?

Wózek może wydawać się Wam duży, lecz bez problemu zmieści się w drzwiach, w związku z czym nie będziecie musieli zostawiać go na zewnątrz domu czy mieszkania. Dodatkowo zmieści się do prawie każdego bagażnika, więc możecie go wziąć ze sobą na wycieczkę lub wakacje.

Przy niektórych modelach możecie wyregulować podnóżek oraz oparcie, a także użyć ocieplanych osłonek na nogi. W innych modelach będziecie mogli także skorzystać z uchwytów na kubki.

Wózek dla bliźniaków – model jeden obok drugiego

Podczas mroźnych poranków, a także wieczornego spacerku lub gdy w południe zawieje wiatr, Wasze dzieci nie poczują zimna.Oferujemy również ocieplane osłonki na ich nóżki. Bliźniacze wózki obok siebie z naszego sklepu dają Wam także możliwość wożenia Waszych dzieci od dnia ich narodzin do czasu, aż podrosną. Nie są przeznaczone jedynie dla niemowląt, dzięki czemu w przyszłości zaoszczędzicie pieniądze, gdyż nie będzie potrzeby kupowania nowego wózka.

Na dodatek siedziska mogą mieć dwustronne wkładki, a oparcie możecie płynnie regulować. Znajdziecie także wózek z podwójnymi kołami, a co najważniejsze – z możliwością bardzo szybkiego złożenia go – nawet jedną ręką!

Szeroka oferta wózków jeden obok drugiego w sklepie online

Po zakupie naszych produktów z chęcią poznamy Waszą opinię, w której wyrazicie, jak miłe są spacery oraz podróże z naszym wózkiem. Na dodatek wysyppozytywnych komentarzy sugeruje, iż oferujemy jedne z najlepszych bliźniaczych wózków.Skorzystajcie z tego i sprawcie dzieciom (i sobie) radość!Gdyby tego było mało, jesteśmy sklepem, który oferuje nie tylko wózki. Można u nas także zakupić foteliki samochodowe oraz akcesoria dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!