Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

MATY EDUKACYJNE

Aktywne filtry

Nauka poprzez zabawę to dobry sposób by przyśpieszyć rozwijanie się dziecka i umożliwienie poprawienia jego mobilności fizycznej. Dlatego poleca się rodzicom zaopatrzenie się w mate edukacyjną, która sprawi, że dziecko będzie się samodzielnie bawiło w jeszcze lepszej atmosferze niż zwykle.

Maty edukacyjne wyposażone są w różnorakie zabawki i elementy do łapania, ściskania i dotykania. Produkt taki wyposażony we wszelkiego rodzaju ciekawe wzornictwo i zabawki spowoduje, że dziecko będzie ciągle zachęcane do zabawy, obrotów, wyciągania rączek, chwytania przedmiotów i wielu innych czynności. Działanie takie ma dobry wpływ na poprawę i rozwój motoryczny dziecka. A dzięki szerokiemu wyborowi mat edukacyjnych możemy dobrowolnie wybrać matę, która sprosta wymaganiom i upodobaniom malca. Mała kraina ze zwierzątkami, swój własny podwodny świat, leśna kraina z listkami i drzewkami. Te i wiele innych krain znajduje się w zasięgu ręki dziecka i rodzica.

Opcja podniesienia boczków sprawi że dziecko będzie otaczane przez swoją krainę z każdej strony, a rodzice będą mieli ułatwiony proces sprzątania i zbierania zabawek po udanej sesji edukacji i zabawy. Rozwiązanie to sprawi również że zabawki zawarte w zestawie nie będą uciekały od dziecka, co może zapobiec niepotrzebnemu płaczowi.

Mata wykonana jest z materiału o wysokiej jakości zapewniający miękkość i komfort dla dziecka. Ciągłe siedzenie na podłodze może spowodować u dziecka odczucie zimna, dlatego mata została wyposażona w materiał izolujący, który będzie zapobiegał sytuacją tego typu.

Mata edukacyjna to nie tylko dobry sposób na zabawę, z którego trudno będzie zrezygnować, lecz również element wspierający rozwój malucha. Zabawki z zestawu można dobrowolnie umieszczać na pałąku co w przypadku młodego, leżącego dziecka może pozytywnie wpłynąć na rozwój wzroku i spostrzegawczości już od pierwszych dni życia. Miękki materiał będzie nie tylko zachęcał dziecko do obrotów lecz również amortyzował dziecko w przypadku prób kończących się upadkiem.

W zestawie maty edukacyjnej otrzymujemy 20 kolorowych piłeczek stosowanych w suchym basenie, miękka poduszka ułatwiająca naukę leżenia i amortyzująca upadki, zabawki w zależności od tematyki maty i wiele innych dodatków. W skład zabawek wchodzą różnego rodzaju grzechotki, gryzaki, piszczałki, szeleszczące elementy i zabawki z tematycznymi ilustracjami.