Witamy w ELMO.pl czyli w świecie artykułów dla dzieci!

Jak to wszystko się zaczęło?

Lata doświadczeń zebranych podczas pracy w branży dziecięcej, wiele spostrzeżeń, pasja połączona z chęcią rozwoju, marzenia o czerpaniu satysfakcji z pracy i stworzeniu własnych standardów. Ta wybuchowa mieszanka ostatecznie zdecydowała o powstaniu marki ELMO.pl

Staraliśmy się wypracować własny model funkcjonowania uwzględniający nasze postrzeganie macierzyństwa kojarzące się z pozytywnymi emocjami, kolorami, radością i uśmiechem. Główny nacisk kładziemy jednak na wysokie standardy jakości i kompetencję doradców zachowując jednocześnie korzystne ceny.

sklep elmo
elmo.pl sklep

Naszą ambicją był sklep internetowy z kompleksową ofertą decykowaną dzieciom i rodzicom ale również stworzenie naszej wizytówki - ciepłego, przyjaznego stacjonarnego salonu dziecięcego gwarantującego szeroki wybór asortymentu dostępnego od ręki. Z dużą ekspozycją której można dotknąć, sprawdzić, przetestować. Zależało nam na stworzeniu marki która będzie kojarzona z fachową, uśmiechniętą obsługą chętną do pomocy i gotową by odpowiedzieć na każde pytanie, zaprezentować produkt czy pomóc w bezpiecznym montażu fotelika. Aby idealnie dobrać fotelik i zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa w podróży na miejscu mierzymy i ważymy Państwa Skarby. Dzięki temu biorąc pod uwagę również parametry samochodu możemy dopasować fotelik zarówno pod względem komfortu dziecka ale głównie mając na uwadze prawidłową pozycję uwzględniającą m.in. odpowiedni kąt nachylenia.

Jesteśmy AUTORYZOWANYM dystrybutorem wiodących marek m.in. fotelików samochodowych, wózków, łóżeczek, krzesełek do karmienia, chodzików, jeździków, produktów do pielęgnacji, zabawy, edukacji i wielu innych produktów najlepszych dla Ciebie i Twojego dziecka ! Kupując u nasz masz pewność oryginalnego towaru pochodzącego z legalnych źródeł oraz pełnego serwisu gwarancyjnego. Oferujemy produkty które w większości fizycznie mamy na miejscu w magazynie dzięki czemu zapewniamy BŁYSKAWICZNE WYSYŁKI.

Zamówienia złożone do 14:30 nadajemy TEGO SAMEGO DNIA !

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Dołujach/Mierzynie pod Szczecinem. Miejsce wybrane nieprzypadkowo. Kierowaliśmy się zapewnieniem naszym Gościom możliwie jak największego komfortu podczas wizyty u nas. Tak aby skupić się na wyborze i prezentacji asortymentu wedle Państwa potrzeb. Narodziny dziecka to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu, zakup odpowiedniego wózka czy fotelika gwarantującego bezpieczeństwo to jeden z priorytetów wymagających doradztwa. Mieścimy się na obrzeżach miasta dzięki czemu dysponujemy własnym parkingiem wyłącznie do Państwa dyspozycji, pokaźną powierzchnią ekspozycyjną czy strefą montażu w której pod czujnym okiem serwisanta można przymierzyć i poprawnie zamontować fotelik do Państwa auta uzyskując przy tym niezbędne porady eksploatacyjne.

Staraliśmy się możliwie wysoko zawiesić sobie poprzeczkę. W trakcie realizacji projektu mieliśmy szczęście spotkać wielu fantastycznych ludzi którzy swą wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem wspierali nas i pomagali podejmować właściwe decyzje dzięki czemu z uśmiechem witamy naszych Gości. Naprawdę wiele emocji włożyliśmy w całokszałt, wszystko po to by spełnić Państwa oczekiwania w najdrobniejszych detalach i dać satysfakcję z zakupów właśnie u nas.

Czy to się nam udało ? Oceńcie Państwo sami :)

elmo.pl sklep wewnątrz
elmo.pl sklep założyciele

Pozdrawiamy familijnie i serdecznie zapraszamy :)

Do zobaczenia !