Kategorie
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj

Bezpieczeństwo dziecka zawsze powinno być na pierwszym miejscu. Warto zadbać o nie zwłaszcza wtedy, gdy podróżuje się z nim samochodem. Odpowiednie zabezpieczenie odgrywa istotną kwestię nie tylko w przypadku ewentualnego zdarzenia drogowego, ale także podczas całej jazdy. Dziecko musi być odpowiednio ułożone, ale ponadto mieć zapewnioną wygodę i stabilizację. Wszystko to można osiągnąć dzięki zastosowaniu fotelika Avionaut. Fotelik Avionaut jest wyprofilowany tak, aby zapewnić komfort podczas jazdy – rodzicom psychiczny, a dziecku fizyczny.

Fotelik samochodowy Avionaut - co go wyróżnia?

Podstawową kwestią jest to, co wyróżnia foteliki Avionaut na tle innych. Przede wszystkim w tej chwili są to jedne z najbezpieczniejszych fotelików na rynku. Zostały przetestowane w wielu specyficznych sytuacjach i tym samym zasłużyły sobie na przyznawane im pozytywne opinie oraz atesty. Fotelik Avionaut doskonale chronizarówno podczas jazdy, jak i w razie ewentualnej kolizji. Dzięki temu dziecko chronione jest z każdej strony, a uderzenie odpowiednio zamortyzowane.

Całe wyłożenie fotelika jest niezwykle przyjemne w dotyku oraz komfortowe. Zarówno siedzisko, plecy, jak i boki, wyłożone są grubym, ale miękkim materiałem oraz pianką. Dzięki temu nawet długie podróżowanie jest w pełni wygodne, aTwoje dziecko nie będzie się męczyło podczas podróży. Do fotelika przymocowany jest także specjalny odbojnik, który nawet podczas zderzenia pochłonie jego siłę. Z kolei systemy montażu to najczęściej znane i cenione IQ ISOFIX lub EasyMount, które stabilizują fotelik i dobrze układają pasy.

Foteliki Avionaut - bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Polskie foteliki samochodowe Avionaut są wykonane z najwyższej klasy materiałów i przede wszystkim mają wszystkie stosowne atesty czy np. certyfikat PIMOT. Tak samo nosidełka Avionaut – są zgodne z normą homologacji ECE R44.To właśnie dlatego wskazuje się je jako jedne z najbezpieczniejszych i najnowocześniejszych akcesoriów dla dzieci na naszym rodzimym rynku. Dodatkowo są bardzo modne - wykonane z niezwykłą starannością oraz perfekcyjnie dopasowane kolorystycznie.

Wszystkie te produkty zaprojektowane zostały w Polsce i przetestowane w wielu sytuacjach, aby mieć pewność, że sprawdzą się zawsze na drodze. Fotelik montowany jest tyłem do kierunku jazdy i przyczepiany w taki sposób, że poradzi sobie z tym dosłownie każdy rodzic. Szeroki jest także wybór kolorystyczny. Warto sprawdzić cały asortyment naszego sklepu. Cena jest w pełni adekwatna do jakości i staranności wykonania fotelika. Jeśli to wciąż za mało, zapoznaj się z opiniami na temat fotelikówAvionaut. Znajdziesz tam recenzje rodziców, którzy korzystają z fotelików i doskonale im się one sprawdzają. Dodatkowo foteliki Avionaut to pierwsze modele, które w kategorii 0-25 kg mogą być montowane tyłem do kierunku jazdy przy zapinaniu na pasy. Jest to znaczne udogodnienie, które ma wpływ nie tylko na samą wygodę, ale również na codzienne bezpieczeństwo podczas podróżowania z dzieckiem w samochodzie.

Najpopularniejsze modele fotelików Avionaut: