Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

Rodzicielstwo to trudny okres dla każdego rodzica. Ciągłe podejmowanie decyzji, upewnianie się czy dziecku nic nie grozi i czy czuje się komfortowo. Dlatego warto ułatwić sobie życie wybierając fotelik, który będzie nam towarzyszyć przez większość tej podróży.

Fotelik Every Stage kierowany jest do dzieci w każdym wieku, do niemowlęcia i do nastolatka. Zapewni on poczucie bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności bez względu na wzrost dziecka. Fotelik ten wyposażony jest we wzmocnioną skorupę, która w przypadku uderzenia ochroni dziecko przed siłą uderzeniową. Zagłówek chroniący głowę dziecka i szyję dziecka, wraz z pasami bezpieczeństwa zapewni utrzymania dziecka w odpowiedniej pozycji, w której może czuć się bezpiecznie bez względu na wzrost i wagę.

Fotelik montowany jest zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Pozwala to na dobrowolne zmiany ułożenia fotelika i jego stopnia nachylenia poprzez system 6 stopniowej regulacji. Wszystko to by dorównać wymaganiom i preferencją pasażera i rodzica. Jeśli tego byłoby mało fotelik ten posiada również możliwość regulacji pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa oraz zagłówka, dzięki czemu możemy dostosować przestrzeń potrzebną dorastającemu dziecku. Dodatkowym atutem może być łatwa w montażu wkładka dostosowana do przewożenia noworodków i niemowląt.

Fotelik dziecięcy Every Stage wykonany jest z materiałów o wysokiej jakości, umożliwiających oddychanie tkaniny i zapewnienie miękkości w dotyku. Projektanci pomyśleli również o skorupie fotelika, która również posiada możliwość wentylacji dzięki wbudowanym wywietrznikom. Wywietrzniki te sprawią, że dziecko będzie się mniej pociło i z tego powodu nie będzie odczuwało dyskomfortu w trakcie podróży. Fotelik został również wyposażony w schowek na uprząż, stosowaną w przypadku starszych dzieci, które będziemy zabezpieczać przy użyciu pasów bezpieczeństwa zamontowanych w samochodzie. Projektanci pomyśleli również o potrzebach dziecka, które może potrzebować miejsca na przechowywanie swoich małych skarbów. Dlatego zamontowano siateczkowe kieszonki, w których dziecko może przechowywać swoje małe skarby i zabawki. Rozwiązanie to może umilić podróż gdyż zabawki zawsze będą pod ręką.