Kategorie
Cena
PLN PLN
Producenci
Rodzaj kół
kolor
Filtruj

WÓZKI 2w1

Aktywne filtry

Jeszcze przed narodzeniem dziecka warto wyposażyć się w dobrej jakości wózek, który posłuży rodzicom przez dłuższy okres. Dziś większość przyszłych rodziców decyduje się na wózki 2w1, ponieważ są bardzo praktyczne i pozwalają zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Wózek dziecięcy 2w1 składa się z trzech części: stelażu, gondoli oraz spacerówki. Dzięki temu nie ma potrzeby zmiany wózka, gdy maluszek wyrośnie już z gondoli. Wielu producentów oferuje również różnego rodzaju dodatki do wózków, takie jak torba, uchwyt na kubek czy pokrowiec na deszcz. Najważniejsze jednak, aby wybrać wózek idealnie dopasowany zarówno do rodziców, jak i do dziecka.

Wózki dla dzieci 2w1 - na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie wózka dla dzieci 2w1 warto przede wszystkim zastanowić się, na jakiej powierzchni będzie on najczęściej użytkowany. Inne wózki przeznaczone są dla powierzchni miejskich, inne zaś dla wyboistych terenów. Wózek powinien mieć regulowaną rączkę, dzięki czemu jego wysokość będzie można bez problemu dopasować do osoby, która akurat wychodzi z dzieckiem na spacer. Lekkie wózki 2w1 to doskonały wybór dla osób, które muszą wnosić go po schodach. Tego rodzaju wózki zwykle są też kompaktowe, dzięki czemu zmieszczą się w bagażniku mniejszego samochodu.

Jak dobrać typ wózka do wieku dziecka?

Gondola w niemal każdym modelu wózka 2w1 przeznaczona jest dla niemowląt do 6. miesiąca życia bądź ważącego 9-10 kg. Spacerówka zaś rekomendowana jest dla dzieci, które ukończyły 6. miesiąc życia bądź potrafią stabilnie siedzieć. Spacerówka zwykle przeznaczona jest dla dzieci do 3. roku życia bądź ważących do 15 kg.

Wszystkie wózki dostępne w naszym sklepie spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz spokojnie wozić w nich swojego maluszka na spacerach. Wózki 2w1 powinny wybierać przede wszystkim osoby, które cenią sobie czas, nie wymagają bowiem szybkiej wymiany już po kilku miesiącach. Dodatkowo są bardziej ekonomicznym wyborem niż osobny zakup gondoli i spacerówki.

Wózek 2w1 dla każdego

Wózek dziecięcy powinien być nie tylko wygodny dla maluszka oraz rodzica, ale i wpisywać się w obowiązujące trendy. Wózki dostępne w naszym sklepie zadowolą nawet najbardziej wymagających rodziców, którzy chcą być na bieżąco z modowymi nowinkami, także w kwestii wyboru wózka dziecięcego. Natomiast rodzice, którzy cenią sobie klasykę stylu, również znajdą idealne modele wózków 2w1. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz interesujące propozycje w dobrej cenie. Piękny, nowoczesny, ale i bezpieczny oraz praktyczny wózek nie musi być drogi, o czym możesz przekonać się, przeglądając naszą ofertę.

Opinie naszych klientów, którzy kupili już wózek dziecięcy 2w1, jednoznacznie wskazują na to, że warto zakupić jeden z proponowanych przez nas modeli. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego spokojnie możesz nam zaufać i cieszyć się pięknym wózkiem, dzięki któremu Twoje dziecko z pewnością pokocha spacery. Podstawą jest bowiem poczucie komfortu i wygoda maluszka, ale i jego rodziców, które mogą zaoferować nasze wózki 2w1.