Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

Rodzicielstwo to długa podróż, którą przebywamy całą rodziną. Dlatego musimy być gotowi na ciągłe ulepszanie, bądź wymienianie wyposażenia naszej pociechy, która będzie również chciała nam towarzyszyć w trakcie jazdy samochodem.

 Dobrze dobrany fotelik samochodowy zapewni niemowlęciu bezpieczeństwo i komfort w trakcie przemieszczania się samochodem. W momencie gdy niemowlę zaczyna rosnąć następuje czas poszukiwań nowych fotelików dla dzieci, fotelików z których będziemy mogli korzystać już przez nieco dłuższy okres. Dlatego fotelikiem godnym polecenia jest fotelik samochodowy Bold firmy Joie, który posiada rozbudowanemu system regulacji jego elementów i spowoduje że będzie on rósł wraz z dzieckiem.

Fotelik Bold stworzony jest dla dzieci w przedziale wagowym 9-36 kg (9 miesięcy – 12 lat). Jest on montowany wyłącznie przodem do kierunku jazdy, a dzięki sposobie montowania i możliwości skorzystania z pasów bezpieczeństwa, znajdujących się w samochodzie, mamy zapewnioną pewność bezpieczeństwa naszej pociechy. Dzięki projektantom firmy Joie otrzymujemy produkt który jest wygodny dla nas i naszego małego pasażera, którego fotelik możemy z łatwością przenieść do innego pojazdu.

Podczas tworzenia tego produktu kierowano się wygodą, funkcjonalnością i komfortem dziecka jak i rodzica. Dlatego fotelik wykonany jest z materiału miękkiego, oddychającego i co najważniejsze funkcjonalnego. Powłoka wyposażona jest w otwory wentylacyjne zapewniające komfort i możliwość łatwego uporania się z plamami. Wszystko to dzięki materiałowi, który możemy z łatwością zdjąć i wyprać, a w przypadku małych dzieci proces prania i sprzątania jest nieunikniony.

Nasi projektanci pomyśleli również o praktycznym ukryciu uprzęży utrzymujących dziecko w foteliku, które w przypadku dzieci w wieku nastoletnim może utrudniać komfort podróży. Dlatego w foteliku dziecięcym Bold występuje opcja zapięcia dziecka nastoletniego za pomocą pasów samochodowych zamontowanych już w pojeździe.

Wartym wspomnienia jest również uchwyt na kubek, który nie musi być wykorzystywany tylko jako pojemnik na różnego rodzaju napoje. Można w nim przechować przekąski, zabawki i rzeczy najczęstszego użytku. W przypadku dziecka nastoletniego uchwyt ten może umilić długie podróże dziecku jak i rodzicom, gdyż dziecko będzie posiadało swój napój pod ręką, a rodzice będą mogli skoncentrować się na przebywanej trasie.