Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

FOTELIKI 15-36 kg

Aktywne filtry

Twoje dziecko rośnie, więc czas na zmianę fotelika samochodowego na większy. Bezpieczne podróże i komfort jazdy Twojego dziecka to dla Ciebie priorytet, dlatego pora kupić bezpieczny fotelik samochodowy w kategorii wagowej 15-36 kg. Modele w tej kategorii wagowej dostępne w naszym sklepie BabyOnTour, to foteliki dla dzieci powyżej 3 lat.

Czytaj więcej...

W ofercie posiadamy foteliki renomowanych producentów tego sprzętu, między innymi kupisz u nas fotelik samochodowy 15-36 kg z ISOFIX. Znajdziesz modele, które zapewnią dodatkową boczną ochronę Twojego malucha. Foteliki 15-36 kg rosną wraz z Twoim dzieckiem, ponieważ posiadają dodatkowe opcje, takie jak regulacja wysokości zagłówka oraz siedziska. Wszystko po to, by dopasować fotelik do wzrostu i budowy ciała Twojego potomka, co pozwala Ci podwyższyć jego komfort oraz bezpieczeństwo podczas podróży.

Foteliki samochodowe 15-36 kg – uniwersalne rozwiązanie wysokiej jakości

Modele dostępne na stronie elmo.pl to sprawdzone i cieszące się pozytywną opinią ekspertów foteliki samochodowe dla 4 latków i starszych dzieci. Za cenę fotelika nabytego w naszym sklepie, tak naprawdę kupujesz bezpieczeństwo Twojego dziecka do momentu ukończenia przez nie 12 roku życia lub osiągnięcia 150 cm wzrostu.

Propozycje w kategorii wagowej 15-36 kg, dostępne w naszym sklepie to foteliki samochodowe, które nie posiadają już własnych pasów bezpieczeństwa. Odpowiednia konstrukcja tego typu fotelików i zmontowane w nich prowadnice, zapewniają prawidłowe ułożenie pasa samochodowego i tym sposobem dają pełną gwarancję bezpieczeństwa Twojemu dziecku.

Najbezpieczniejsze foteliki samochodowe 15-36 kg – dla kogo są odpowiednie?

Foteliki samochodowe 15-36 kg są dedykowane dla 4-latków. Młodsze dzieci nie powinny jeździć w tego typu modelach, ponieważ nie są one w tych fotelikach bezpieczne. Dziecko 4-letnie to mały człowiek, osiągnął już odpowiedni poziom fizyczny i psychiczny. Odpowiedni rozwój fizyczny jest bardzo ważny, ponieważ dzieci rodzą się z kręgosłupem, który z dużej mierze składa się z tkanki chrzęstnej. Niektóre elementy kręgosłupa Twojego dziecka nie są odpowiednio twarde, a dopiero z wiekiem jego kręgosłup ulega kostnieniu.

Druga kwestia to rozwój psychiczny. 4-letnie dziecko jest w stanie usiedzieć w foteliku samochodowym, bez wychylania i odpinania lub luzowania pasów bezpieczeństwa. Młodsze dzieci mogą mieć z tym duży problem, a to może sprawić, że nie będziesz w stanie skupić się na prowadzeniu samochodu.

Foteliki dla dzieci od 15 do 36 kg – opinie i testy ADAC

Dlatego, jeśli jesteś szczęśliwym rodzicem 4-latka lub starszego dziecka, wybierz w naszym sklepie BabyOnTour odpowiedni fotelik samochodowy 15-36 kg. Nasza oferta jest bogata w modele fotelików od renomowanych producentów. Foteliki, które możesz u nas kupić pozytywnie przeszły testy zderzeniowe, co więcej osiągnęły w nich jedne z najlepszych wyników oraz posiadają wszystkie atesty bezpieczeństwa. Są one wykonane z odpowiednich materiałów, w różnych kolorach, które pozwolą Ci z łatwością utrzymać fotelik samochodowy 15-36 kg w czystości.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą fotelików samochodowych 15-36 kg i wybierz dla Twojego dziecka jeden z fotelików pierwszej klasy dostępnych na rynku.