Kategorie
Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

WÓZKI BLIŹNIACZE

Aktywne filtry

Wózek bliźniaczy przyda Ci się, gdy spodziewasz się narodzin bliźniaków. Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej, a na narodziny własnych dzieci trzeba się dobrze przygotować. Wózki bliźniacze z pewnością zdołają pomieścić Twoje pociechy i zapewnią im podczas spacerów maksymalny komfort. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu maluchy przestaną być markotne, a ich samopoczucie znacznie wzrośnie. Produkty cechują się nowoczesnym wzornictwem, doskonałą jakością wykonania oraz bardzo stabilną konstrukcją. Wózki dla bliźniaków występują w różnych modelach i wersjach kolorystycznych.

Wózki dla bliźniaków - optymalne rozwiązanie dla rodzin wielodzietnych

Wózek dla bliźniaków będzie optymalnym rozwiązaniem dla rodzin wielodzietnych, dlatego opinie na ich temat są tak korzystne, a ich cena stoi na przystępnym poziomie. Wózek podwójny jest łatwy w prowadzeniu, zapewnia maksymalną wygodę użytkowania, a do tego charakteryzuje się długą żywotnością. Jest mało podatny na jakiekolwiek uszkodzenia oraz zabezpiecza maluchy przed wiatrem czy też niekorzystną pogodą. 

Bliźniacza spacerówka posiada systemy zabezpieczające, które pozwalają na utrzymanie kontroli nad wózkiem nawet przy bardzo energicznych dzieciach i nierównej drodze. Sklep bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach, dlatego nie musisz obawiać się o komfort swoich dzieci, które poczują się w takich wózkach bardzo przyjemnie. Wózki zapewniają Ci dużą ilość różnorodnych kombinacji, dlatego to Ty decydujesz o tym, czy chcesz połączyć gondolę ze spacerówką, czy też fotelikiem.

Możliwość wpinania poszczególnych elementów w różnych konfiguracjach

Jedną z najważniejszych informacji dla Ciebie będzie to, iż wózek bliźniaczy pozwala na wpinanie poszczególnych elementów w różnych konfiguracjach, a więc:

  • przodem do kierunku jazdy,
  • tyłem do kierunku jazdy.

Tym samym to Ty decydujesz, czy dzieci mają znaleźć się na przedzie, czy też będziesz je stale kontrolować i monitorować ich zachowanie. Wózki bliźniacze można w prosty sposób rozkładać, więc nawet mniej doświadczone osoby nie będą mieć z tym trudności. Taki wózek dla bliźniaków nie będzie zajmował dużo miejsca, z łatwością można się z nim udać np. do supermarketu, aby zrobić niezbędne zakupy.

Przygotowane dla Ciebie wózki dla bliźniaków nie ograniczają ruchów dziecka, dlatego mogą sobie one pozwolić na pełną swobodę. Sklep dysponuje tak wieloma modelami, iż w krótkim czasie znajdziesz dla siebie właściwą propozycję, której cena pozytywnie Cię zaskoczy. Bliźniacza spacerówka zapewnia dostęp do kompletu akcesoriów, np. do pasów, którymi możesz przypinać dzieci, tak aby nie stworzyć żadnego zagrożenia i nie narazić ich na niebezpieczeństwo. 

Opinie o spacerówkach są bardzo pochlebne, ponieważ pozwalają na realizowanie krótszych, jak i dużo dłuższych spacerów. Sprawdzają się także podczas rodzinnych wyjazdów, np. nad morze lub nad jezioro. Wózek podwójny to olbrzymi komfort dla każdego rodzica i maluchów. Jego waga nie należy do najwyższych, a do dyspozycji masz wiele udogodnień, np. blokowanie kół lub też tylny hamulec.