Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

W trakcie podróży rodzinnych bezpieczeństwo to podstawa, dlatego warto zaopatrzyć się w fotelik dziecięcy, który właśnie to bezpieczeństwo zapewni dziecku znajdującemu się obok. Fotelikiem samochodowym, z którym warto się zapoznać jest fotelik Steadi od firmy Joie.

Steadi to fotelik dziecięcy skierowany do dzieci od dnia narodzin do osiągnięcia 18 kg. Montowany przodek lub tyłem do kierunku jazdy za pomocą pasów bezpieczeństwa, w zależności od preferencji i wymagań rodzica.

W trakcie etapu tworzenia projektanci naciskali nie tylko na to by zabezpieczyć małego pasażera, lecz również skoncentrowali się na funkcjonalności i wygodzie fotelika. Dlatego do produkcji fotelika zastosowano materiały i tkaniny zapewniające efekt oddychania i miękkości. Wszystko po to by dziecko dłużej odczuwało świeżość i nie przegrzewało się w trakcie podróży. Warto również wtrącić, że występuje możliwość ściągnięcia i wyprania tapicerki co może ułatwić rodzicom wzmagania z ciągłymi plamami.

Fotelik wyposażony jest w regulowany, pięciopunktowy system zapinania pasami, które posiadają nakładki, które zapobiegają wszelkiego rodzaju otarciom i dyskomforcie. Dodatkowym aspektem zwiększającym bezpieczeństwo jest regulowany zagłówek oraz nakładkę dla niemowląt zmieniającą głębokość fotelika. System ten sprawi, że z łatwością dostosujemy powierzchnię fotelika do potrzeb dziecka. Niektóre dzieci cenią sobie w trakcie jazdy spokojny i wygodny sen, dlatego projektanci zaaplikowali w foteliku czterostopniową opcję regulacji nachylenia, dzięki której dziecko będzie mogło spokojnie przespać dalekie podróże.