Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

Umieszczenie dziecka w foteliku może być kłopotliwym zadaniem dla niedoświadczonych rodziców. Dodatkowym utrudnieniem może stać się również przestrzeń w samochodzie, która utrudnia nam łatwe i komfortowe dostanie się do fotelika i pasów bezpieczeństwa. Jeśli posiadasz problemy z zapinaniem dziecka w foteliku warto zapoznać się z produktem i-Spin 360 fitmy Joie.

Fotelik i-Spin montowany jest na podkładce, która daje nam możliwość obrotu fotelika do dowolnej pozycji. Fotelik jest zamontowany za pomocą systemu ISOFIX oraz wsparty na dodatkowej nodze, która podtrzymuje i zabezpiecza całą konstrukcję. I-Spin można dowolnie obracać wokół pionowej osi, udogodnienie to pozwala nam na szybkie i łatwe uporanie się z umieszczaniem dziecka w foteliku. Obracamy fotelik przodem do drzwi, wkładamy dziecko, zapinamy pasy, obracamy fotelik przodem lub tyłem do kierunku jazdy i rozpoczynamy podróż. W łatwy i szybki sposób możemy zmienić ustawienie fotelika w zależności od potrzeb rodzica i dziecka.

Fotelik I-Spin to nie tylko funkcjonalność lecz również wygoda. Materiał wykorzystany w produkcji jest miękki i zapewniający wentylacje.  Otwory znajdujące się w skorupie fotelika również poprawiają wentylację dzięki czemu dziecko mniej się poci i może odczuwać komfort przez dłuższy czas.

Fotelik wyposażony jest również w regulowany zagłówek, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które zostały otoczone miękkimi osłonami zapewniające komfort i brak obtarć po podróży. Za pomocą tych dodatków dostosujemy powierzchnię fotelika do wzrostu i potrzeb wymaganych przez dziecko.

Dodatkowo otrzymujemy specjalną nakładkę przystosowaną do przewożenia noworodków i niemowląt, która dorówna wszystkim potrzebom najmniejszych pasażerów.