Foteliki Avionaut Max space to doskonałe zabezpieczenie dla Twojego dziecka. Umieszczenie ich w samochodzie nie będzie dla Ciebie żadną trudnością. Warto mieć na uwadze to, iż podwyższają komfort jazdy oraz zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Charakteryzują się długą żywotnością, a poza tym będą pasować do wielu różnych modeli samochodów. Fotelik Avionaut Max space zadba o to, aby kierowca mógł się skupić na drodze, a dziecko będzie się w tym czasie relaksować. 

Fotelik Avionaut Maxspace - uniwersalność, maksymalna wygoda oraz bogaty wybór kolorów

Foteliki Avionaut Maxspace z testami ADAC to rozwiązanie, które sprosta Twoim oczekiwaniom.Sklepprzygotowałdla Ciebie uniwersalne produkty, w których możesz przewozić najmłodsze dzieci, np. w wieku od 4 do 12 lat (zależnie od wybranego modelu). Dodatkowym udogodnieniem jest to, iż foteliki możesz wybierać pod kątem kolorystycznym, np. czarnym, granatowym, szarym czy też czerwonym. Cena takich produktów stoi na dobrym poziomie, a opinie kierowców-rodziców są bardzo pochlebne. Dzieci mogą w nich spać lub też podziwiać krajobrazy.

Cechują się stabilną i solidną konstrukcją, dzięki której nie ma żadnych przeciwwskazań, aby przewozić dzieci ważące od 12 do 36 kilogramów. Foteliki Avionaut Maxspace wyróżniają się również głębokimi i wyprofilowanymi siedziskami, więc zapewnią Twoim dzieciom maksymalną wygodę podróżowania. Sprawdzą się np. na nieco dłuższych trasach, podczas których masz do pokonania kilkaset kilometrów w ciągu jednego dnia. To niezbędne wyposażenie samochodu m.in. w okresie wakacyjnym lub też w trakcie ferii zimowych i krótkich urlopów o charakterze rodzinnym.

Obecność regulowanego zagłówka i wysokiej jakości materiały

Avionaut Maxspace to gwarancja regulowanego zagłówka, a więc bez przeszkód dopasujesz ustawienie fotelika do potrzeb i wymagań swojego dziecka. Fotelik Avionaut Maxspace został stworzony z wysokiej jakości materiałów, więc posłuży Ci przez długie miesiące, a w trakcie użytkowania nie pojawią się na nim żadne uszkodzenia. Avionaut Maxspace to absolutny strzał w dziesiątkę dla wszystkich tych rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom pełne bezpieczeństwo podróżowania oraz stuprocentowy komfort. Atutem proponowanych fotelików jest również to, iż:

  • można je łatwo montować i demontować,
  • zapewniają dziecku odpowiednią przestrzeń i nie ograniczają jego ruchów czy też widoczności,
  • posiadają specjalne prowadnice biodrowe.

Jeśli wybierasz się ze swoim dzieckiem w podróż samochodową, zdecyduj się na wykorzystanie wskazanych fotelików, a nie będziesz żałował swojego posunięcia. Sklep posiada szeroki asortyment produktowy, dlatego porównaj między sobą najkorzystniejsze propozycje i zdecyduj się na wybranie tej optymalnej. Cena uzależniona jest od konkretnego modelu fotelika. Przed zakupem poznaj także opinie innych klientów, aby mieć pewność, że Twoja decyzja będzie w stu procentach słuszna. Fotelik posiada także możliwość wychylenia, aby zapewnić najmłodszym istotom maksymalny komfort snu. Tego typu produkty przeszły wiele testów bezpieczeństwa i jakości.