Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

Chodzik to wyposażenie, w które powinien wyposażyć się każdy rodzic chcący pomóc swojemu dziecku w przygodzie nauki chodzenia. Warto wiedzieć, że chodzik nie ogranicza się tylko do nauki chodzenia. Produkt tego typu może posłużyć jako bezpieczne miejsce zabawy, spożywania posiłków lub oglądania swojej ulubionej bajki.

Wykonany z materiałów wysokiej jakości zapewniających miękkość i oddychanie spowoduje, że dziecko będzie w stanie w nim spędzić dłuższy okres czasu. A okres spędzenie w nim czasu wydłuży się dzięki wygodnemu materiału.

Wyposażony w kolorowe elementy i zabawki sprawi, że dziecko będzie miało czym się bawić, a efekty dźwiękowe zachęcą je do kontynuowania zabawy. Elementy o różnej powłoce dobrze wpływają na rozwój motoryczny dziecka, a kolorystyka w połączeniu z różnorakimi kształtami będzie zachęcać dziecko do chwytania, ściskania i zabawy. Elementy wiszące mogą pozytywnie wpływać na rozwój wzroku dziecka, a możliwość unoszenia się w powietrzu i kręcenia może spowodować wielką radość na twarzy dziecka. Opcja kołyski może w łatwy i wygodny sposób sprawić, że dziecko zaśnie bez większego problemu. Co może ułatwić i umilić długie próby usypiania maluchów.

Chodzik wykonany jest z elementów plastikowych i utrzymywany na metalowych rurkach, które sprawiają, że dziecko siedzące w chodziku posiada poczucie bezpieczeństwa i balansu. W połączeniu z gumowymi kółeczkami chodzik sprawi, że podejmowanie pierwszych kroków stanie się jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze dla dziecka, a przebyte trasy nie pozostawią po sobie zadrapań na powierzchniach podłogi .

Znajdująca się pod siedzeniem powłoka blokująca dostęp do podłogi może służyć w przypadku małych dzieci jako miejsce na przechowywanie nierozłącznych elementów opieki nad dzieckiem. A w przypadku dziecka energicznego i chętnego do zabawy element ten może służyć jako mini magazyn a zabawki wszelakiego rodzaju.

Do wyboru mamy szeroki wachlarz produktów, z którego możemy wybrać chodzik spełniający nasze wszystkie wymaganie. Na wybór może wpłynąć wiele elementów: barwy dominujące, kształt lub może tematyka chodzika. Tutaj dobierzesz chodzik jakiego potrzebujesz ty i twoje dziecko.

 

A dla rodziców chcących odpocząć w trakcie spacerów do zaoferowania mamy chodziki, które działają na podobnej idei jak chodziki.

Jeździk to produkt zapewniający dziecku większą swobodę i radość niż typowy wózek na spacery.

Posiada on więcej otwartej przestrzeni, która będzie pod kontrolą rodzica trzymającego jeździk za specjalnie przymocowany uchwyt.

Do uchwytu służącego do popychania całej konstrukcji przymontowane jest miejsce do siedzenia dla dziecka. Wygodne i wysokie oparcie zapewni dziecku poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a obręcz otaczająca pasażera zapobiegnie opcji jego wywrócenia lub przewrócenia się.

Wyposażony również w podnóżki dzięki, którym dziecko w momencie zmęczenia będzie mogło odpocząć i dalej cieszyć się ze spaceru. W momencie zmęczenia rodzic może szybko i łatwo zaoferować dziecku przekąskę lub napój dzięki schowkowi znajdującemu się pod siedziskiem Jeździka.

Funkcja ta może ułatwić życie rodzica i pozwolić na w pełni rozkoszowanie się spacerem.

Jeździk porusza się na kółeczkach dzięki, którym rodzic w momencie zmęczenia dziecka będzie mógł porusz pojazdem siłą oddziałującą poprzez popychacz. W takiej sytuacji dziecko będzie mogło zająć się interaktywną kierownicą, która zapewni młodemu kierowcy wiele zabawy.

Wygląd Jeździka można dobrać do według preferencji i wymagać rodzica i dziecka.