Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

SMOCZKI USPOKAJAJĄCE

Aktywne filtry

Dzieci w okresie dojrzewania zmagają się z rośnięciem zębów, dlatego warto zaopatrzyć się w smoczki, które sprawią że dziecko może ciągle gryźć i żuć a efektem czego mogą być zdrowe zęby. Smoczki działają również na dzieci w sposób uspakajający, co może na dłuższą metę ułatwić zmagania rodzicom. Lecz wartym uwagi aspektem jest budowa i materiał z jakiego stworzony jest smoczek, gdyż dziecko będzie miało z nim ciągły kontakt.

W zależności dla kogo kupujemy smoczek znajdziesz tu wszystko co potrzebujesz i w rozmiarze dostosowanym do dziecka. Dla noworodków stworzono smoczki, które są mniejszy i wyposażony w lżejszą tarczkę w porównaniu do standardowych smoczków uspakajających.

Zbudowany z niejednorodnej warstwy silikonu by dziecko posiadało dowolność w żuciu, a smoczek mógł się rozciągać i kurczyć zgodnie z rytmem ssania i gryzienia dziecka. Kształt gryzaka inspirowany jest kształtem brodawki sutkowej by dziecko mogło szybciej przyzwyczaić się do nowej zabawki po skończeniu etapu karmienia przez Matkę.

Tarczka wykorzystywania w produkcie jest mała i lekka, a dzięki specyficznej budowie umożliwia dokładne dopasowanie do buzi noworodka. Dobre dopasowanie nie oznacza tego, że dziecko będzie miało problemy przy oddychaniu, co może łączyć się z ciągłym wypadaniem smoczka. Profilowany kształt smoczka umożliwia dziecku swobodne oddychanie przez nos. Smoczek dziecięcy wyposażony jest na dodatek w otwory znajdujące się w tarczce. Dzięki takiemu zabiegowi dziecko będzie miało swobodny przepływ powietrza i będzie zapobiegało podrażnieniu delikatnej skóry dziecka.

Ważną informacją którą powinni kierować się rodzice jest materiał z jakiego zrobiony jest smoczek. Smoczek uspokajający dla dzieci stworzony jest z silikonu i bezpiecznych surowców nie zawierających bisfenolu A. Dlatego rodzice mogą być pewni o bezpieczeństwie swojego dziecka.

Dodatkowym atutem jest kółeczko do chwytanie, którym dziecko może się dowolnie bawić. Kółeczko do chwytania może również ułatwić proces podawania smoczka, gdyż posiadamy łatwy i wygodny uchwyt do trzymania.

Do wyboru mamy również smoczki wyposażone w dodatki, które umilą czas dziecku. Jednym z takich dodatków jest np. świecenie w ciemności dzięki której w łatwy sposób można zaciekawić dziecko, a rodzic może szybciej zlokalizować zagubiony smoczek.

Warto na zakończenie wspomnieć o higienicznej osłonie smoczka, która zapewni czystość produktu i sprawi, że smoczek będzie nam towarzyszyć przez dłuższy czas.