Cena
PLN PLN
Producenci
Rozmiar
kolor
Filtruj

BUTELKI DO KARMIENIA

Aktywne filtry

Butelki na pożywienie to nierozłączny przedmiot każdego rodzica, dzięki nim proces karmienia staje się łatwiejszy i przyjemniejszy.

Butelki do karmienia wykonane z bezpiecznego materiału wolnego od BPA zapewniają bezpieczeństwo najmłodszym, jak i poczucie bezpieczeństwa dla rodziców, którzy troszczą się o swoje pociechy.

Wyposażone w silikonowe smoczki, których przepływ może być dobrany w zależności od posiłku, potrzeb rodzica i dziecka. Występuje również opcja wymiany smoczka lub zakup nowego w przypadku zguby, bądź potrzeby większego przepływu zawartości butelki. Produkt jest wygodny do trzymania a grafiki i obrazki znajdujące się na butelce sprawią, że dziecko nie będzie się chciało oddalać od butelki. Oprócz grafik na butelce znajduje się również miara pojemności, która będzie ułatwiała proces przygotowywania pokarmów przez rodziców. W przypadku potrzeby większej pojemności występuje szeroki wybór produktów i dobranie butelki w zależności od naszych potrzeb.

W przypadku gdy dziecko posiada trudność utrzymania butelki posiadamy również w ofercie butelki z różnego rodzaju ułatwieniami, by dziecko mogło pewnie trzymać butelkę i cieszyć się z posiłku.

Butelka na pokarm dla dziecka pasuje do laktatorów elektrycznych. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki ułatwia bezpieczne karmienia dziecka świeżo odciągniętym mlekiem mamy.

Butelkę można dezynfekować i podgrzewać za pomocą mikrofali, poprzez odkręcenia nakrętki i ułożenia butelki w mikrofali. Producent nie zaleca mycia butelki w zmywarce, próbowania wyparzania jest gorącą wodą i gotowania.

Soki owocowe, herbaty, bądź ciecze barwiące mogą pozostawiać na butelce lub smoczku wszelkiego rodzaju osad lub przebarwienia. W tym przypadku nie ma obawy gdyż takie zjawisko nie zmienia właściwości butelki.

Butelka została wyprodukowana na terenie Unii Europejskiej i przestrzega wszelakie zasady bezpieczeństwa.

Rekomendujemy sposób karmienia piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. W przypadku chęci rozpoczęcia podawania pokarmu w formie alternatywnej zalecamy skontaktować się z lekarzem. Dopiero po wizycie u lekarza lub kontakcie z położną bądź farmaceutą należy przystąpić do tego typu podawania pokarmu.