AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Bezpieczeństwo dziecka podczas podróży samochodem jest sprawą priorytetową. Wielu z Was, Drodzy Rodzice, stoi przed dylematem wyboru fotelika, który spełni Wasze oczekiwania. Otóż w naszym sklepie posiadamy linie fotelików najwyższej klasy AvionautAerofixSoftLine. Wybierając jeden z modeli owej marki mają Państwo gwarancję solidnego wykonania, komfortu oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Wspólnie przyjrzyjmy się czym wyróżniają się foteliki Avionaut Aerofix Soft Line.

Avionaut Aerofix Soft Line - jakość wykonania godna podziwu

FotelikiAerofix Soft Line występują w kilku wersjach kolorystycznych, na tyle uniwersalnych, że są idealne dla dziecka obu płci. Materiały najwyższej klasy, które wpływają na komfort użytkowania. Tkanina jest mila w dotyku, oddychająca i nie sprawia, że dziecko zaczyna się pocić.Dla podniesienia wygody zastosowano większą ilość pianki, która równocześnie wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa.

Fotelik rośnie razem z dzieckiem, gdyż posiada regulowaną wysokość zagłówka, co równocześnie wiąże się z ograniczeniem wydatków na foteliki bez regulacji. Fotelik Aerofix posiada regulowane 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Poza tym foteliki z owej linii są wyposażone w dodatkowy odbojnik, który neutralizuje wszelkie wstrząsy. Wszystkie modele są kompatybilne z bazą isofix, która jest dla każdego rodzica sprzymierzeńcem życia. Korzystając z fotelika z bazą, za pomocą jednego kliknięcia fotelik jest w idealnej i stabilnej pozycji.

Sam montaż jest niezwykle prosty i ma możliwość zastosowania w większości marek samochodów. Pamiętaj, że komfort dziecka również jest bardzo ważny i dodatkowa regulacja pochylenia jest ogromnym atutem. Oczywiście nikt nie chce być gołosłowny, więc foteliki Avionaut Aerofix Soft Line posiadają najnowszą homologację I-Size - ECE R-129, co w praktyce oznacza, że owe produkty są zgodne z wytycznymi prawa odnoszącego się do bezpieczeństwa podróżowania z dziećmi. Nowoczesny design, w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami wpływającymi na bezpieczeństwo dziecka w podróży, świadczy o wysokiej klasie danego produktu.

Foteliki Avionaut Aerofix Soft Line – opinie klientów

Nasz sklep mógłby zachwalać foteliki Avionaut Aerofix Soft Line w nieskończoność, ale tak naprawdę najbardziej wiarygodne są opinie naszych klientów. Osoby, które zakupiły jeden z oferowanych modeli, podkreślają, że są absolutnie warte swojej ceny. Jest to inwestycja na kilka lat i nawet po upływie tego czasu zakupione foteliki wyglądają jak nowe, a to świadczy o wysokiej klasie wykonania i ogromnej dbałości o najmniejszy szczegół. Trwałość każdego elementu oraz solidność samej konstrukcji jest wyznacznikiem m.in. ceny, więc pamiętaj, że koszt finansowy, jaki poniesiesz w przypadku zakupu nowego fotelika, jest gwarancją ochrony życia lub zdrowia Twojego dziecka.

Podsumowując, wszystko wskazuje na to, że warto zaznajomić się z ofertą naszego sklepu, gdyż nasz asortyment opiera się na najlepszych i sprawdzonych markach. Dla nas zadowolenie klienta jest rzeczą priorytetową, więc nie zwlekaj i zapoznaj się z proponowanymi produktami.