Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

Życie to ciągła podróż i przemieszczanie się od punktu A do punktu B. Dzięki rozwojowi technologii i produkcji różnorodnych modeli samochodów przemieszczanie staje się coraz łatwiejsze i przyjemniejsze. Dlatego warto wyposażyć się w odpowiedni model fotelika dla dorastającego dziecka, które zapewni mu bezpieczeństwo i komfort.

Modelem godnym polecenia jest fotelik dziecięcy Eleveate brytyjskiej firmy Joie, przeznaczony dla dzieci w wadze 9-36 kg. Wyposażony jest we wzmocnioną skorupę, która w przypadku kolizji przyjmuje i redukuje większość siły uderzenia. Element ten w połączeniu z pasami bezpieczeństwa, zagłówkiem oraz specjalnie wyprofilowaną tapicerką spowoduje poczucie bezpieczeństwa, przed większością zagrożeń, dziecka jak i rodzica prowadzącego samochód.

Fotelik Elevate to model przystosowujący się do potrzeb dziecka w zależności od wieku i prędkości rośnięcia. Wszystko dzięki 10 stopniowemu systemowi regulacji zagłówka i opcji pięciopunktowej regulacji uprzęży, która dorówna wymaganiom młodego pasażera w zakresie wielkości fotelika. Producent zaleca jednak stosowanie uprzęży do czasu, aż dziecko uzyska wagę ok. 18 kg. Po przekroczeniu tej wagi występuje opcja ukrycia uprzęży w taki sposób by nie przeszkadzała dziecku, a bezpieczeństwo przekazać w ręce trzypunktowych pasów bezpieczeństwa, w które wyposażony jest każdy samochód.

Elevate to model nie tylko bezpieczny lecz również wygodny i funkcjonalny. Tapicerka wykonana została z wysokiej jakości materiału, który zapewnia miękkość i delikatność, nie zapominając o dobrej i cenionej cyrkulacji powietrza. Model ten wyposażony został również w uchwyt na kubek, który zapewni dodatkowy komfort w trakcie podróży i możliwość  wymyślania różnorakich zabaw właśnie z nim związanych.