Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

Dziecko od niemowlęcia posiada chęć poznawania świata, dlatego od najmłodszych lat warto zaopatrzyć się w fotelik dzięki, któremu podróżowanie stanie się bezpieczniejsze i wygodniejsze. Dlatego wartym polecenia jest fotelik dziecięcy Stages od firmy Joie, który przeznaczony jest dla dzieci od narodzin do 7 roku życia.

Fotelik ten możemy zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, dzięki temu rodzice będą mieli dowolność w regulacji fotelika w zależności od ich potrzeb.

Fotelik wyposażony został we wzmocnioną skorupę przyjmującą siłę uderzenie w przypadku kolizji, jak i również zagłówek utrzymujący głowę i szyję dziecka w bezpiecznej pozycji. Firma Joie zaopatrzyła również swój produkt w pięciopunktowe pasy utrzymujące dziecko w odpowiedniej pozycji nie zależnie od sytuacji na drodze i w samochodzie.

Fotelik przystosowany jest do potrzeb dzieci w różnym wieku. Wszystko dzięki regulowanym zagłówku i pasom bezpieczeństwa, których długość dostosujemy do potrzeb dziecka. Dodatkowo fotelik wyposażony został we wkładkę przystosowaną do noworodków i niemowląt, która dostosuje głębokość fotelika by ich podróż przebywała w komforcie i bezpieczeństwie.

Produkt wykonany został z miękkich i oddychających tkanin, co wpływa na komfort jazdy i zmniejszenie odczucia temperatury przez dziecko. Spowoduje to, że dziecko będzie się czuło komfortowo i świeżo i komfortowo przez dłuższy czas. W przypadku długich podróży dziecko łatwo się nudzi i potrafi to okazać na różne sposoby. Dlatego projektanci wyposażyli fotelik w dodatkową kieszonkę, w której przechowywane mogą być przekąski, butelka z napojem i ulubiona maskotka.