STACJONARNE

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Łóżeczko dla dziecka to produkt, w który powinien zaopatrzyć się każdy rodzic. Dziecko również potrzebuje swojej przestrzeni, w której wygodnie może się wyspać i bawić. Wartym polecenia są łóżeczka z tworzyw naturalnych niezagrażających zdrowiu dziecka. Dlatego większość osób zaopatrza się w łóżeczka wykonane z tworzywa drewnianego, które zapewni stabilność, trwałość oraz możliwość odnowienia lub przemalowania.

Szeroko rozwinięty wachlarz wyboru oraz wielofunkcyjność produktów zapewniają takie opcje jak zmiany wysokości dna łóżeczka na 3 poziomach, zmiany łóżeczka na tapczanik i wiele innych. Możliwość tych modyfikacji sprawi, że będziemy mogli dostosować łóżeczko do potrzeb nie tylko malucha lecz również rodziców. A zmiana na tapczanik spowoduje, że produkt zostanie w domu na dłuższy okres czasu.

Produkt ten zbudowany jest w całości z  drewna co może świadczyć o jego wytrzymałości i trwałości, a dzięki mocnym nóżkom możemy być pewni o stabilności całej konstrukcji. Na dobry wygląd produktu składa się wiele czynników. Zaczynając od pięknego i bezpiecznego bezbarwnego i neutralnego lakieru, a kończąc na budowie i ułożeniu szczebelków, które nadają łóżeczkowi lekki wygląd. Aspekty związane z budową konstrukcji drewnianej można dobrać według swoich potrzeb : szerokie szczebelki, wąskie szczebelki w barwie bezbarwnej, odsłonione i zabudowane.

Rama łóżka jest solidnie skonstruowana i pomalowana ekologicznymi i bezpiecznymi wodnymi farbami, które będą bezpieczne w kontakcie z dzieckiem. Warto również pamiętać o zaokrąglonych krawędziach, które zmniejszą uraz w przypadku kontaktu z twardą powierzchnią.

Produkt wyposażyć można również w wygodny i nie odkształcający się piankowy materac, na którym dziecko będzie mogło się w spokoju wyspać. A dzięki zastosowaniu antybakteryjnego i antyalergicznego materiału zwiększamy poczucie bezpieczeństwa dziecka i rodziców martwiących się o  jego stan zdrowia. Pokrowiec na materac można w łatwy sposób ściągać i wyprać, wszystko to by zapewnić dziecku poczucie czystości i zmniejszyć kłopoty rodzicom.

W przypadku chęci wyboru materaca na własną rękę, lub w przypadku gdy posiada się już taki materac występuje również opcja zakupu łóżeczka bez wbudowanego materaca.

Solidna konstrukcja i materiały użyte w produkcji zapewniają pewność i bezpieczeństwo, które ceni sobie każdy rodzic. A system użyty w naszych produktach pozwoli na korzystanie z produktu bez względu na to czy dziecko leży, raczkuje czy potrafi już stać. A materiał, z którego skonstruowana jest cały projekt jest skierowana do rodziców szanujących sobie naturalność i ochronę środowiska.

Wszystkie te starania i udogodnienia zostały wprowadzone by klient cieszył się z produktu przez jak najdłuższy czas i by produkt ułatwiał klientowi codzienne zmagania w trakcie dorastania dziecka.