JOIE I-GEMM

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Fotelik dziecięcy I-Gemm firmy Joie to produkt stworzony dla rodziców ceniących sobie wielofunkcyjność i długie rodzinne spacery, nie rezygnując oczywiście z poczucia bezpieczeństwa.

Fotelik montowany jest za pomocą pasów bezpieczeństwa lub systemu ISOFIX, tyłem do kierunku jazdy. Projektanci wbudowali do fotelika skorupę ochronną, która w przypadku kolizji przyjmie siłę uderzeniową i zapewni dziecku bezpieczeństwo. Materiał użyty w produkcji fotelika to miękka i oddychające tkanina zapewniająca dziecku komfort i mniejszy kontakt z potem w trakcie podróży.

Fotelik wyposażono również w specjalną wkładkę która zmniejszy jego głębokość i dostosuje przestrzeń fotelika do wymaganej przez noworodków i niemowlęta. Wkładka ta ma zapewnić dziecku możliwość komfortowego siedzenia i odpoczęcia. Gdy dziecko osiągnie ok. 60 cm producent zaleca zdjęcie nakładki, która jest bardzo łatwa, by zapewnić dziecku większą przestrzeń.

Fotelik I-Gemm wyposażony jest w system pięciopunktowej regulacji pasów bezpieczeństwa, które umożliwią nam ich dostosowanie do aktualnego wzrostu dziecka. Pasy obszyte zostały miękką tkaniną zapobiegającą powstawanie wszelkiego rodzaju otarć i odczucia dyskomfortu dziecka.

I-Gemm posiada również regulowaną budkę, która ochroni dziecko przed promieniami słonecznymi. A dzięki możliwości montażu fotelika na stelażach wózków stworzonych przez firmę Joie możemy przenieść fotelik z samochodu na wózek bez niepotrzebnego budzenia malucha. Zwiększy to większą wygodę podczas rodzinnych spacerów.