Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

FOTELIKI 0-18 kg

Aktywne filtry

Poszukujesz wysokiej jakości, trwałych i przede wszystkim bezpiecznych fotelików samochodowych dla dzieci z najmłodszej grupy wiekowej? Nasz sklep internetowy jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania i dostarczyć Ci produkty dopasowane do Twoich wymagań oraz potrzeb Twoich dzieci. Dostępne u nas foteliki samochodowe stworzono z myślą o dzieciach w wieku do 4 lat, które ważą do 18 kg. Wybierając je, zagwarantujesz swojemu maluchowi wygodę i bezpieczeństwo. To jednak nie jedyne zalety tych produktów – zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealne rozwiązanie dla Ciebie także pod względem designu, marki czy koloru.

Foteliki samochodowe 0-18 kg

Wysokiej jakości foteliki samochodowe 0-18 kg to produkty zaliczane do grupy 0 oraz I. Oznacza to, że przy ich pomocy możliwe jest przewożenie niemowlaków oraz starszych dzieci do mniej więcej czwartego roku życia. Niemowlęta można przewozić w takich fotelikach w pozycji półleżącej. Istnieje jednak możliwość regulacji i ustawienia fotelików, aby umożliwiały przewożenie dzieci w pozycji siedzącej, kiedy podrosną.

Rzecz jasna foteliki takie są przystosowane do przewożenia dzieci tyłem do kierunku jazdy, czyli do najbezpieczniejszego ustawienia. Nic więc dziwnego, że ze względu na liczne atuty i uniwersalny charakter, foteliki tego typu zyskują pozytywne opinie wielu zadowolonych rodziców. Cieszą się bardzo dużą popularnością i są pożądane przez wielu z nich. Szeroką ofertę takich akcesoriów w różnych kolorach i od różnych producentów znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Trwałe materiały fotelików 0-18 kg

Bardzo istotną zaletą, jaką mają oferowane przez nas foteliki samochodowe 0-18, jest fakt, że zostały one wykonane z materiałów odpornych na wstrząsy, uszkodzenia mechaniczne oraz inne rodzaje zniszczeń i zużycia. Foteliki takie są również odporne na obciążenia generowane przez siedzące w nich dzieci. Można więc śmiało stwierdzić, że nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości akcesoria, które będą służyć Tobie i Twoim dzieciom przez wiele lat, niezależnie od intensywności i częstotliwości użytkowania.

Dostępne u nas foteliki samochodowe 0-18kg charakteryzują się estetycznym wyglądem. Prezentują się atrakcyjnie w różnych samochodach, sportowych czy typowo rodzinnych kombi. Odnajdują się także połączone z różną kolorystyką wnętrz aut. Takie walory estetyczne to kolejny atut, ze względu na który foteliki 0-18 kg z naszego asortymentu często zyskują pozytywne opinie wielu zadowolonych rodziców.

Foteliki samochodowe 0-18 kg - bogata oferta produktów

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości foteliki 0-18 kg. Produkty zdobyły liczne pozytywne opinie osób, które zdecydowały się na ich zakup. Są to wysokiej jakości akcesoria dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i wzorach. Co ważniejsze, wszystkie oferowane przez nas foteliki samochodowe 0-18 kg spełniają rygorystyczne normy międzynarodowe w zakresie trwałości, bezpieczeństwa i jakości. Co więcej, cena tych akcesoriów nie jest wygórowana.