Cena
PLN PLN
Producenci
kolor
Filtruj

Fotelik samochodowy Duallo to kolejny produkt od firmy Joie zapewniający komfort i bezpieczeństwo dla dziecka zarówno na krótkich jak i na długich dystansach. Duallo skierowany jest dla rodziców szanujących sobie bezpieczeństwo i chcących również to bezpieczeństwo zapewnić swojemu małemu dziecku.

Zakupując fotelik dziecięcy Duallo posiadamy pewność o bezpieczeństwie dziecka gdyż spełnia on normy bezpieczeństwa ECE R44/04 i otrzymał on również czterogwiazdkową ocenę na testach ADAC. Jeśli tego było by mało fotelik dziecięcy Duallo wyposażony jest również w panel Guard Surround  zapewniający bezpieczeństwo od stron bocznych.

Fotelik dziecięcy Duallo skierowany jest dla dzieci w wieku 4-12 lat (waga do 36 kg). Zachowanie bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci w wieku 4 i 12 lat może być lekko skomplikowane, lecz dzięki szeroko rozwiniętemu trybowi dopasowania sprawimy, że dziecko będzie czuło się komfortowo. Tryb ten wyposażony jest w 11 stopniową regulacje zagłówka, która sprawi że fotelik urośnie wraz z dzieckiem. Dodatkowo dzięki systemowi   występuje również możliwość regulacji głębokości siedziska, by nasz młody podróżnik siedział pewnie i w pełnym komforcie.

Montaż fotelika Duallo przechodzi płynnie i bez większych komplikacji, wszystko to dzięki możliwości montowania fotelika za pomocą pasów bezpieczeństwa zamontowanych w samochodzie i złączy ISOFIX. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie dopasować ustawienie fotelika do aktualnych potrzeb dziecka i rodzica. Rodzica potrzebującego niekiedy zmienić samochód w zależności od trasy. Fotelik dziecięcy Duallo można łatwo i bez trudności zdemontować i zamontować w dobrowolnym samochodzie.