ELMO.pl

Fotelik Samochodowy Maxi Cosi Titan Pro 9-36kg - Authentic Grey

Cena promocyjna 1 449,00 zł Cena bez promocji 1 459,00 zł
Dostępny. Wysyłka 2-7 dni roboczych.
SKU
maxi-cosi-titan-pro-authentic-rgrey

Maxi-Cosi Titan Pro - Fotelik Samochodowy 9-36 kg

Fotelik Samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro to fotelik odpowiadający potrzebom grupy wagowej 9-36, począwszy od 9 miesiąca życia, aż do nawet 12 lat. Zatem zapewni Ci wszechstronne użytkowanie oraz funkcjonalność. Wiele sposobów regulacji zapewni wygodę oraz bezpieczeństwo. Poznaj co oferuje Ci ten model.

Titan Pro od Maxi Cosi to model dedykowany dzieciom o wadze 9-36 kg. W praktyce mogą z niego korzystać maluchy od 9 miesiąca życia do nawet 12 lat. Produkt wyróżnia się stabilnym montażem poprzez ISOFIX i pas Top Tether, wysokiej klasy materiałami oraz systemami bezpieczeństwa, które chronią pociechy. Czym może zaskoczyć?

Dopasowany do dzieci w różnym wieku

Uniwersalność i funkcjonalność to cechy, których nie powinno zabraknąć w akcesoriach dla dzieci. Nowoczesny Titan Pro firmy Maxi Cosi łączy w sobie wszystko to, co najlepsze. Spełnia wymagania maluchów ważących między 9 a 36 kg i zapewnia bezpieczeństwo szkrabom już od 9 miesiąca życia. Dzieje się tak za sprawą wkładki utrzymującą prawidłową pozycję u niemowląt.

Wygodny fotelik samochodowy rośnie wraz ze szkrabem i dba o jego komfort nawet do 12 roku życia. Szeroka i łatwa regulacja zagłówka pozwala na dostosowanie modelu do wzrostu starszego dziecka.

Bezpieczeństwo na światowym poziomie

W trosce o najmłodszych produkt wyposażono w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Wraz z rozwojem malucha można w prosty sposób odpiąć uprząż i zmienić ją na standardowe pasy obecne w pojeździe. Fotelik samochodowy montuje się za pomocą ISOFIX oraz poprzez dodatkowe zabezpieczenie Top Tether. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką stabilność i zwiększa bezpieczeństwo pociechy.

O prawidłowym umieszczeniu produktu w aucie informuje sygnalizacja ostrzegawcza. Ochrona szkraba odbywa się również poprzez System Ochrony Bocznej, który chroni w trakcie kolizji. Co więcej, model wzbogacono o AIRPROTECT, zabezpieczający główkę i szyję. 

Poznaj jakość premium fotelika samochodowego Maxi Cosi Titan Pro

Do produkcji fotelika samochodowego dla dzieci o wadze 9-36 kg użyto przewiewnych materiałów z możliwością wentylacji. Wytrzymała tkanina służy przez wiele lat, a jej bambusowy dodatek wykazuje właściwości chłodzące w trakcie upalnych dni. Dzięki temu komfort malucha jest zawsze na najwyższym poziomie.

Poznaj pełną charakterystykę produktu, by ocenić jego skuteczność:

 • montaż poprzez ISOFIX oraz pas Top Tether,
 • systemy bezpieczeństwa: AIRPROTECT i System Ochrony Bocznej,
 • sygnalizacja ostrzegawcza informująca o prawidłowym umieszczeniu fotelika,
 • 3 kąty nachylenia,
 • regulowany zagłówek,
 • dedykowany dzieciom ważącym 9-36 kg,
 • siedzisko wykonane z przewiewnych i trwałych materiałów,
 • 5-punktowe, odpinane pasy bezpieczeństwa,
 • możliwość wyprania tapicerki,
 • technologia G-Cell chroniąca w trakcie uderzeń z boku,
 • system Grow Safe – wskazuje, kiedy należy dostosować poszczególne parametry fotelika.
Więcej informacji
Kolor Szary
Kolor producenta Grey
Producent MAXI - COSI