Najlepsza lekka spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać?

Najlepsza lekka spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać?

Wielu rodziców zastanawia się, jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, jednak zwykle stawiamy na lekki wózek spacerowy, który bez większych problemów można zmieścić w samochodzie. Sprawdź nasz ranking spacerówek i przekonaj się, jakie najlepsze wózki spacerowe warto wybrać dla swojej pociechy.

Najlepsza lekka spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać?

1. Wózek KinderkraftAll Road

Wózek spacerowy znanej marki Kinderkraft dedykowany jest w szczególności rodzicom, którzy podczas spacerów poruszają się na nierównych i trudnych dla innych wózków nawierzchniach. Wózek jest lekki w prowadzeniu, jednak dzięki stabilnej konstrukcji zapewnia dziecku bezpieczeństwo jazdy i doskonałą amortyzację. Jest to lekka spacerówka, którą można złożyć i rozłożyć jedną ręką.

2. Wózek JoieTourist

Najlżejszy wózek spacerowy, jaki można sobie wyobrazić, to właśnie JoieTourist. Dzięki wadze 5,92 kg przeniesienie go nie stanowi żadnego problemu. Wózek jest przeznaczony dla dzieci do 15 kg lub do 3 lat. Doskonale sprawdza się szczególnie podczas częstych podróży, gdyż dzięki jego wadze i kompaktowych wymiarach po złożeniu nie trzeba przewozić ze sobą dużego i ciężkiego wózka. Pomimo lekkiej wagi wózek jest bardzo stabilny, a to poprzez zastosowanie aluminiowej konstrukcji.

3. Wózek 4Baby Moody 

Wózek spacerowy lekki, lecz zarazem bardzo stabilny, to właśnie 4Baby Moody. Jest to produkt polski, zatem w stu procentach dostosowany do warunków, jakie panują na naszych drogach. W wózku można przewozić dzieci, które ważą poniżej 22 kg, więc może on towarzyszyć dziecku od szóstego miesiąca życia, aż do końca jego przygody z wózkiem. Spacerówka dostępna jest w bardzo korzystnych cenach, co czyni ją jeszcze atrakcyjniejszą. Wózek ten idealnie nadaje się do miejskich spacerów, jednak ze względu na amortyzowane koła poradzi sobie także w trudniejszym terenie. Wózek ten posiada stabilny kosz na zakupy zamontowany poniżej siedziska.

4. Wózek CybexBalios S LUX

W rankingu wózków spacerowych nie mogło zabraknąć modelu marki szeroko rozpoznawalnej na świecie, jaką jest Cybex. Jest to jeden z czołowych producentów wózków i fotelików samochodowych, a model spacerówki Balios S LUX pozwala na łatwe składanie i rozkładanie wózka, a także daje możliwość zdjęcia i wyprania tapicerki. Wózek jest przystosowany do użytku już od urodzenia, dzięki możliwości pełnego rozłożenia. Siedzisko można ułożyć przodem bądź tyłem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji maluszka. Jest to wózek, który na dłużej pozostanie z rodzicami i z dzieckiem.

5. Wózek Maxi CosiGia

Nasz ranking wózków spacerowych zamyka model Gia firmy Maxi Cosi. Jest to połączenie tego, czego rodzice zwykle wymagają od wózków - wygody, dobrego wyglądu i praktycznego użycia. Spacerówka poradzi sobie zarówno w warunkach miejskich, jak i na wyboistych terenach. Wózek ten może towarzyszyć dziecku od urodzenia, aż do momentu, gdy jego waga osiągnie 22 kg. Jest to kompaktowa spacerówka, którą składa się i rozkłada w bardzo prosty sposób. Co więcej, do wózka dołączonych jest wiele akcesoriów, które jeszcze bardziej ułatwiają spacery. 

Wszystkie wymienione wyżej produkty dostępne są u nas zarówno stacjonarnie jak i w naszym sklepie internetowym ELMO.pl Serdecznie zapraszamy!