ELMO.pl

O NAS

 Witaj w dziecięcym świecie ELMO.pl ! Jak to wszystko się zaczeło ?

        Witamy w świecie produktów dla najmłodszych - Elmo.pl ! Lata doświadczeń w branży dziecięcej, wiele spostrzeżeń, pasja połączona z chęcią rozwoju, marzenia o czerpaniu satysfakcji z pracy i stworzeniu własnych standardów. Ta wybuchowa mieszanka ostatecznie zdecydowała o powstaniu marki ELMO.plsklepu z asortymentem dla dzieci. Staraliśmy się wypracować własny model funkcjonowania w którym główny nacisk kładziemy kompetencję doradców i wysokie standardy jakości produktów przy jednoczesnym zachowaniu przestępności cen. 

        Naszym zamysłem był ciepły, przyjazny salon dziecięcy gwarantujący szeroki wybór asortymentu dostępnego od ręki. Z dużą ekspozycją której można dotknąć, sprawdzić, przetestować. Zależało nam na odróżnieniu się od miejsc masowej sprzedaży. Stworzeniu marki która będzie kojarzona z chętną do pomocy, fachową i uśmiechniętą obsługą, gotową by odpowiedzieć na Państwa pytania czy pomóc w bezpiecznym montażu. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa w podróży na miejscu mierzymy i ważymy Państwa Skarby. Dzięki temu biorąc pod uwagę również parametry samochodu możemy dopasować fotelik zarówno pod względem komfortu dziecka ale głównie mając na uwadze prawidłową pozycję uwzględniającą kąt nachylenia.

        Zapraszamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Dołujach/Mierzynie koło Szczecina. Miejsce wybrane nieprzypadkowo. Kierowaliśmy się zapewnieniem naszym Gościom możliwie jak największego komfortu podczas wizyty u nas. Tak aby skupić się na wyborze i prezentacji asortymentu wedle Państwa potrzeb. Narodziny dziecka to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu, zakup odpowiedniego wózka czy fotelika gwarantującego bezpieczeństwo to jeden z priorytetów wymagających doradztwa. Mieścimy się na obrzeżach miasta dzięki czemu dysponujemy własnym parkingiem wyłącznie do Państwa dyspozycji, pokaźną powierzchnią ekspozycyjną czy strefą montażu w której pod czujnym okiem naszych serwisantów można przymierzyć i poprawnie zamontować fotelik do Państwa auta uzyskując przy tym niezbędne porady eksploatacyjne.

        Staraliśmy się możliwie wysoko zawiesić sobie poprzeczkę. W trakcie realizacji projektu mieliśmy szczęście spotkać wielu fantastycznych ludzi którzy swą wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem wspierali nas i pomagli podejmować właściwe decyzje. Szczególnie dziękujemy kreatywnym i elastycznym właścicielom firmy RasterArt.pl, przede wszystkim za cierpliwość do naszych zmian koncepcji i dobrą energię którą nas zarażali. Dzięki Wam z uśmiechem witamy naszych Gości. Naprawdę wiele emocji włożyliśmy w całokszałt, wszystko po to by spełnić Państwa oczekiwania w najdrobniejszych detalach i dać satysfakcję z zakupów właśnie u nas.

Czy to się nam udało ? Oceńcie Państwo sami :) 

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia !

Agata, Łukasz, Julia i Mati ;)

Salon dziecięcy ELMO.pl
Słoneczny Sad 10
72-002 Dołuje/Mierzyn k. Szczecina
tel 601-875-983
sklep@elmo.pl