ELMO.pl

Fotelik Samochodowy Maxi Cosi Rodifix AP 15-36kg - Authentic Graphite

749,00 zł
Dostępny. Wysyłka 2-7 dni roboczych.
SKU
maxi-cosi-rodifix-ap-authentic-graphite

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Rodifix AirProtect należy do grupy 15-36kg. Oznacza to, że nadaje się do przewożenia dzieci w wieku od ok. 4 do 12 lat. Łączy w sobie zaawansowane systemy bezpieczeństwa z komfortem użytkowania i przystępną ceną. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość pochylenia oparcia do pozycji półleżącej czy system AirProtect chroniący głowę i szyję dziecka podczas nieprzewidzianych zdarzeń drogowych. Montaż jest szybki i prosty dzięki intuicyjnym prowadnicom wskazującym ścieżkę prowadzenia pasa samochodowego oraz złączom Isofix zapewniającym dodatkową stabilizację. Fotelik przez cały okres użytkowania będzie idealnie dopasowany do dziecka dzięki możliwości regulacji szerokości oparcia i wysokości zagłówka. 

 

Wygodny fotelik samochodowy Maxi Cosi Rodifix AP jest dedykowany dzieciom z grupy wagowej 15-36 kg. Sprawdzi się zatem w przewozie maluchów w wieku od ok. 4 do 12 lat. Model ten jest montowany przodem do kierunku jazdy, dzięki czemu rodzice mogą mieć swojego szkraba na oku w trakcie całej podróży.

Firma Maxi Cosi to marka znana na całym świecie, która od lat tworzy funkcjonalne i bezpieczne akcesoria dla dzieci. W swoich produktach wykorzystuje nowoczesne technologie chroniące maluchy i poprawiające ich komfort. Decydując się na fotelik samochodowy Maxi Cosi Rodifix AP, opiekunowie zapewniają pociechom wszystko to, co najlepsze.

Fotelik samochodowy z funkcją AIRPROTECT

Model został wzbogacony o innowacyjny system AirProtect. To rozwiązanie opatentowane przez markę, które ma na celu zabezpieczyć delikatną główkę i szyję dziecka w trakcie kolizji. Co więcej, produkt utrzymuje malucha w bezpiecznej pozycji przez całą drogę.

Wzmocniony fotelik samochodowy zapewnia maksymalną ochronę dla dzieci o wadze między 15 a 36 kg. Producent wyposażył go w System Ochrony Bocznej – niezwykle istotny w trakcie zderzenia. Konstrukcja modelu przejmuje energię powstałą w trakcie kolizji, zabezpieczając szkraba.

Dostosuj produkt do potrzeb malucha

Maxi Cosi Rodifix AP to produkt, który zostanie z dzieckiem na długie lata. Szeroki zakres regulacji sprawia, że fotelik rośnie razem z pociechą! Rodzice mogą dostosować nie tylko szerokość oparcia, ale także wysokość zagłówka. Dzięki temu każdy maluch może czuć się komfortowo nawet podczas długich podróży.

Uniwersalny produkt pozwala zarówno na sen, jak i aktywne obserwowanie otoczenia. Konstrukcja jest regulowana do pozycji pionowej oraz sypialnej, zapewniając dziecku maksymalną wygodę w każdym momencie przejażdżki.

Poznaj pełną charakterystykę fotelika samochodowego Maxi Cosi Rodifix AP

Wieloletnie doświadczenie firmy Maxi Cosi i trwałe akcesoria zdobyły zaufanie rodziców. Czym wyróżnia się fotelik samochodowy Rodifix AP? Poznaj jego charakterystykę!

  • dedykowany dzieciom o wadze 15-36 kg,
  • wyposażony w system AIRPROTECT – zwiększa ochronę szyi i główki,
  • montaż za pomocą ISOFIX – stabilne umiejscowienie produktu,
  • szeroki zakres regulacji, od pozycji sypialnej do pionowej,
  • możliwość dostosowania szerokości oparcia i wysokości zagłówka,
  • system Ochrony Bocznej – chroni dziecko w trakcie uderzenia,
  • montaż przodem do kierunku jazdy,
  • miękka tapicerka dopasowana do delikatnej skóry malucha.
Więcej informacji
Kolor Szary
Kolor producenta Odcienie Szarości
Producent MAXI - COSI