ELMO.pl

Lionelo Nosidełko ergonomiczne Margareet urban grey

199,00 zł
Dostępny. Wysyłka 1-3 dni roboczych.
SKU
LO-MARGAREET-UG

Nosidełko Margareet

Margareet to wygodne i bezpieczne nosidełko, dzięki któremu możesz zawsze być blisko maluszka – doskonale sprawdza się nie tylko podczas spacerów, ale także w trakcie codziennych domowych czynności. System łatwego zakładania i duże możliwości regulacji sprawiają, że Margareet dopasuje się zarówno do dziecka, jak i do rodzica.

Nosidełko dba o rozwijający się kręgosłup maluszka dzięki zapewnieniu prawidłowej pozycji główki, plecków, bioderek oraz nóżek dziecka (tzw. pozycja „żabki”) – szeroki panel otulający plecki utrzymuje kręgosłup w naturalnym anatomicznym położeniu, a zagłówek stanowi doskonałe oparcie dla główki maluszka. Nosidełko Margareet zostało uznane za „zdrowe dla bioderek” przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych (IHDI). Jednocześnie nosidełko odpowiednio rozkładając ciężar znacznie odciąża plecy rodzica, gwarantuje komfort nawet przy dłuższym użytkowaniu.

Specjalny kapturek chowany w tapicerce chroni małego odkrywcę przed słońcem, wiatrem i deszczem, a dodatkowo utrzymuje główkę w stabilnym położeniu, co jest szczególnie ważne podczas snu. Na pasach zostały umieszczone bawełniane osłonki, które można łatwo zdjąć i wyprać.

Dzięki wykorzystaniu wysokojakościowej bawełny nosidełko zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiega podrażnieniom. Szeroki pas biodrowy został wyposażony w podwójne zabezpieczenie, gwarantując stabilność w każdej sytuacji.

  • 3 pozycje noszenia dostosowane do wieku dziecka
  • Nosidełko uznane za „zdrowe dla bioderek” przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych (IHDI)
  • Chowany kapturek utrzymujący prawidłową pozycję główki i chroniący przed wiatrem
  • Bawełniany materiał
  • Bawełniane osłonki na pasy
  • Podwójne zabezpieczenie klamry pasa biodrowego
  • Duże możliwości regulacji dzięki bezpiecznym klamrom i pasom
  • Wyjątkowo intuicyjne zakładanie nosidełka
Więcej informacji
Kolor Czarny
Kolor producenta Black
Producent Lionelo
EAN (gtin) 5902581658043