ELMO.pl

Fotelik Samochodowy Kinderkraft Junior Fix 15-36kg - Navy

Cena promocyjna 309,00 zł Cena bez promocji 319,00 zł
Dostępny. Wysyłka 2-7 dni roboczych.
SKU
KKFJUFINAV0000

Kinderkraft Junior Fix to propozycja na kolejny fotelik dla Twojego dziecka. Odpowiednio dobrany i dopasowany fotelik ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo maluszka w trakcie kolizji. Solidna konstrukcja oraz materiały wykorzystane przy produkcji fotelika Junior Fix, są gwarantem bezpieczeństwa. Obszerne osłony boczne chronią głowę oraz ramiona dziecka a profil siedziska utrzymuje dziecko w miejscu podczas zderzenia.

 

Codzienne dojazdy do przedszkola, szkoły czy na dodatkowe zajęcia muszą być wygodne i bezpieczne. Aby zapewnić przyjemną podróż małym pasażerom rodzice powinni wyposażyć auto w dobrej jakości fotelik.

 

Fotelik Junior Fix polskiej firmy Kinderkraft to najlepszy wybór dla dzieci o wadze 15-36 kg. Jego podstawowymi zaletami są bezpieczeństwo, wygoda i funkcjonalność. Fotelik wykonany jest z najlepszej jakości materiałów dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo przewożonemu w nim dziecku.

Junior Fix montowany jest za pomocą pasów bezpieczeństwa znajdujących się w pojeździe lub z użyciem systemu ISOFIX. Taka forma montażu sprawia, że fotelik pasuje do każdego samochodu. W razie konieczności można go szybko przenieść z jednego auta do innego.

Fotelik Junior Fix zapewnia nie tylko bezpieczeństwo ale także wygodę podróżowania małemu użytkownikowi. Regulowany, głęboki zagłówek chroni głowę i szyję dziecka przed uszkodzeniami, które mogą wystąpić podczas kolizji drogowej. Równocześnie pozwala na dostosowanie wielkości fotelika do jego aktualnych potrzeb. Warto zwrócić także uwagę na specjalnie oznaczone miejsca do montażu pasów bezpieczeństwa, których zadaniem jest zapobieganie otarciom skóry na szyi małego pasażera.

Junior Fix to model fotelika, który jest doceniany także za swoja funkcjonalność. Jednym z elementów, które chwalą sobie rodzice jest tapicerka. Materiał z jakiego została wykonana jest odporny na uszkodzenia oraz zabrudzenia. W razie potrzeby można go zdjąć i wyprać.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładną charakterystyką produktu:

Charakterystyka produktu

 

  • Fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze 15- 36 kg;
  • Możliwość montażu za pomocą pasów bezpieczeństwa lub systemu ISOFIX;
  • Skorupa fotelika wykonana z odpornego polietylenu;
  • Zagłówek wykonano z poliuretanu;
  • Odporna na zużycie i zabrudzenia tapicerka wykonana z poliestru;
  • Dziecko przypinane jest do fotelika za pomocą trzypunktowych, samochodowych pasów bezpieczeństwa;
  • Fotelik posiada wyraźne oznaczania miejsc, w których powinny być przymocowane pasy bezpieczeństwa;
  • 7 stopniowy, regulowany zagłówek dostosowywany do wzrostu dziecka;
  • Zdejmowana tapicerka, którą można prać w temperaturze 30 stopni;
  • atest bezpieczeństwa Unii Europejskiej ECE R44/04.
Więcej informacji
Kolor Niebieski
Producent KINDERKRAFT
EAN (gtin) 5902533910717