ELMO.pl

JOIE BOLD

Rodzicielstwo to długa podróż, którą przebywamy całą rodziną. Dlatego musimy być gotowi na ciągłe ulepszanie, bądź wymienianie wyposażenia naszej pociechy, która będzie również chciała nam towarzyszyć w trakcie jazdy samochodem.

 Dobrze dobrany fotelik samochodowy zapewni niemowlęciu bezpieczeństwo i komfort w trakcie przemieszczania się samochodem. W momencie gdy niemowlę zaczyna rosnąć następuje czas poszukiwań nowych fotelików dla dzieci, fotelików z których będziemy mogli korzystać już przez nieco dłuższy okres. Dlatego fotelikiem godnym polecenia jest fotelik samochodowy Bold firmy Joie, który posiada rozbudowanemu system regulacji jego elementów i spowoduje że będzie on rósł wraz z dzieckiem.

Fotelik Bold stworzony jest dla dzieci w przedziale wagowym 9-36 kg (9 miesięcy – 12 lat). Jest on montowany wyłącznie przodem do kierunku jazdy, a dzięki sposobie montowania i możliwości skorzystania z pasów bezpieczeństwa, znajdujących się w samochodzie, mamy zapewnioną pewność bezpieczeństwa naszej pociechy. Dzięki projektantom firmy Joie otrzymujemy produkt który jest wygodny dla nas i naszego małego pasażera, którego fotelik możemy z łatwością przenieść do innego pojazdu.

Podczas tworzenia tego produktu kierowano się wygodą, funkcjonalnością i komfortem dziecka jak i rodzica. Dlatego fotelik wykonany jest z materiału miękkiego, oddychającego i co najważniejsze funkcjonalnego. Powłoka wyposażona jest w otwory wentylacyjne zapewniające komfort i możliwość łatwego uporania się z plamami. Wszystko to dzięki materiałowi, który możemy z łatwością zdjąć i wyprać, a w przypadku małych dzieci proces prania i sprzątania jest nieunikniony.

Nasi projektanci pomyśleli również o praktycznym ukryciu uprzęży utrzymujących dziecko w foteliku, które w przypadku dzieci w wieku nastoletnim może utrudniać komfort podróży. Dlatego w foteliku dziecięcym Bold występuje opcja zapięcia dziecka nastoletniego za pomocą pasów samochodowych zamontowanych już w pojeździe.

Wartym wspomnienia jest również uchwyt na kubek, który nie musi być wykorzystywany tylko jako pojemnik na różnego rodzaju napoje. Można w nim przechować przekąski, zabawki i rzeczy najczęstszego użytku. W przypadku dziecka nastoletniego uchwyt ten może umilić długie podróże dziecku jak i rodzicom, gdyż dziecko będzie posiadało swój napój pod ręką, a rodzice będą mogli skoncentrować się na przebywanej trasie.

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący