ELMO.pl

FOTELIKI 0-18 kg

Poszukujesz wysokiej jakości, trwałych i przede wszystkim bezpiecznych fotelików samochodowych dla dzieci z najmłodszej grupy wiekowej?Naszsklepinternetowy jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania i dostarczyć Ci produkty dopasowane do Twoich wymagań oraz potrzeb Twoich dzieci. Dostępne u nasfoteliki samochodowe stworzono z myślą o dzieciach w wieku do 4 lat, które ważą do 18 kg.Wybierając je, zagwarantujesz swojemu maluchowi wygodę i bezpieczeństwo. To jednak nie jedyne zalety tych produktów – zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealne rozwiązanie dla Ciebie także pod względem designu, marki czy koloru.

Czytaj więcej...

Foteliki samochodowe 0-18 kg

Wysokiej jakościfoteliki samochodowe 0-18 kgto produkty zaliczane do grupy 0 oraz I. Oznacza to, że przy ich pomocy możliwe jest przewożenie niemowlaków oraz starszych dzieci do mniej więcej czwartego roku życia. Niemowlęta można przewozić w takich fotelikach w pozycji półleżącej.Istnieje jednak możliwość regulacji i ustawienia fotelików, aby umożliwiały przewożenie dzieci w pozycji siedzącej, kiedy podrosną.

Rzecz jasna foteliki takie są przystosowane do przewożenia dzieci tyłem do kierunku jazdy, czyli do najbezpieczniejszego ustawienia. Nic więc dziwnego, że ze względu na liczne atuty i uniwersalny charakter, foteliki tego typu zyskują pozytywneopiniewielu zadowolonych rodziców. Cieszą się bardzo dużą popularnością i są pożądane przez wielu z nich. Szeroką ofertę takich akcesoriów w różnych kolorach i od różnych producentów znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Trwałe materiały fotelików 0-18 kg

Bardzo istotną zaletą, jaką mają oferowane przez nas foteliki samochodowe 0-18, jest fakt, że zostały one wykonane z materiałów odpornych na wstrząsy, uszkodzenia mechaniczne oraz inne rodzaje zniszczeń i zużycia. Foteliki takie są również odporne na obciążenia generowane przez siedzące w nich dzieci. Można więc śmiało stwierdzić, że nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości akcesoria, które będą służyć Tobie i Twoim dzieciom przez wiele lat, niezależnie od intensywności i częstotliwości użytkowania.

Dostępne u nasfoteliki samochodowe 0-18kg charakteryzują się estetycznym wyglądem.Prezentują się atrakcyjnie w różnych samochodach, sportowych czy typowo rodzinnych kombi. Odnajdują się także połączone z różną kolorystyką wnętrz aut. Takie walory estetyczne to kolejny atut, ze względu naktóry foteliki 0-18 kg z naszego asortymentu często zyskują pozytywne opinie wielu zadowolonych rodziców.

Foteliki samochodowe 0-18 kg - bogata oferta produktów

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości foteliki 0-18 kg.Produkty zdobyły liczne pozytywneopinieosób, które zdecydowały się na ich zakup. Są to wysokiej jakości akcesoria dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i wzorach. Co ważniejsze, wszystkie oferowane przez nas foteliki samochodowe 0-18 kg spełniają rygorystyczne normy międzynarodowe w zakresie trwałości, bezpieczeństwa i jakości. Co więcej, cenatych akcesoriów nie jest wygórowana.

Produkty 1-12 z 44

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 44

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący