ELMO.pl

Fotelik Samochodowy Kinderkraft Xpedition 0-36 - Black

649,00 zł
Dostępny. Wysyłka 1-3 dni roboczych.
SKU
KCXPED00BLK0000

 XPEDITION to nowa jakość wśród fotelików. Dzięki dedykowanym systemom zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas podróży, z kolei dzięki EASY SPIN 360° pozwala obracać fotelik wokół własnej osi. Ustawisz go przodem do siebie, dzięki czemu łatwiej przypniesz dziecko wewnętrznymi pasami. Fotelik montuje się tyłem do kierunku jazdy (RWF do 18 kg), opcjonalnie przodem od 9 kg. Montaż jest na ISOFIX oraz pas TOP TETHER w pierwszych grupach wagowych

Funkcje:

2 kierunki jazdy

Fotelik samochodowy XPEDITION zamontujesz tyłem do kierunku jazdy (RWF), dzięki czemu możesz przewozić dziecko w najbezpieczniejszej pozycji aż do 18 kg. Większe dzieci wozimy przodem do kierunku jazdy (FWF) - opcjonalnie od 9 kg.

Od urodzenia do 36 kg

Fotelik samochodowy XPEDITION jest przeznaczony dla dzieci od 0 do 36 kg. Kupujesz jeden fotelik, a służy Ci on przez wiele lat! W miarę jak dziecko rośnie łatwo dopasujesz sposób montażu i zapięcia malucha.

5 pozycji jazdy

Fotelik ma możliwość regulacji kąta nachylenia siedziska. W pozycji FWF można go ustawić w 4 pozycjach, w RWF - w 1. Maluszek chce się zdrzemnąć podczas jazdy? Wystarczy wyregulować nachylenie fotelika!

Pewny i wygodny w montażu

Montaż XPEDITION jest pewny i intuicyjny dzięki systemowi ISOFIX. W zależności od grupy wagowej, do montażu używamy dodatkowo pasa TOP-TETHER lub pasów samochodowych (istnieje możliwość montażu tylko za pomocą pasów auta).

Zintegrowana baza

XPEDITION jest zintegrowany z bazą, która zapewnia stabilne i pewne mocowanie fotelika w samochodzie. Pozwala także na łatwe i szybkie obrócenie fotelika bokiem w stronę drzwi, przodem do rodzica - łatwiej przypniesz dziecko pasami.

3 wskaźniki poprawnego montażu

Fotelik XPEDITION ma wskaźniki poprawnego montażu ISOFIX, TOP TETHER oraz wskaźnik potwierdzający poprawne zablokowanie się fotelika w pozycji RWF lub FWF.

Więcej informacji
Kolor Czarny
Kolor producenta Black
Producent KINDERKRAFT
EAN (gtin) 5902533918065