DOWÓZ TWOICH ZAKUPÓW !

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

IDZIEMY Z DUCHEM CZASÓW, RUSZAMY DLA WAS W MIASTO ! 


Punktów oferujących asortyment dziecięcy jest wiele. Duże, średnie, małe. Ceny w większości takie same, mocno dbają o to branżowi producenci.
Czym zatem wyróżnić się abyście dostrzegli Państwo nasz entuzjazm ? Czym skłonić do skorzystania właśnie z naszej oferty ? Co sprawi że będziemy innowacyjni ?

Ceny możliwie maksymalnie zbliżyliśmy do tych aukcyjnych. Mamy takie same zarówno stacjonarnie jak i w internecie. Fajnie, atrakcyjnie ? Owszem, ale to jeszcze nie to.

Aż nadeszła refleksja. Co powiecie Państwo na:


DOWÓZ ZAKUPÓW NASZYM FIRMOWYM TRANSPORTEM.

Tak, bezpośrednio DO DOMU.
Tak, BEZPŁATNIE :)

 

KAŻDE zakupy o wartości powyżej 499 zł premiować będziemy możliwością bezpłatnego dowozu w Szczecinie i okolicach. Również te dokonane i opłacone na miejscu. Pilna sprawa ? Lubimy wyzwania, postaramy się dostarczyć jeszcze TEGO SAMEGO DNIA ! Prawobrzeże ? Z przyjemnością :) Dalsza dostawa ? Damy radę !

Zarówno wózki jak i foteliki są solidnie zabezpieczane na czas transportu. Całość to pokaźny pakunek, dość kłopotliwy w przemieszczaniu. Doskonale rozumiemy iż to niecodzienny zakup a nie każdy dysponuje furgonetką. Bywa że zdrowie czy inne czynniki uniemożliwiają swobodne poruszanie, o noszeniu nie wspominając. Czasem po prostu wygodniej jest zamówić telefonicznie czy skorzystać z naszego sklepu internetowego. Wystarczy dokonać zamówienia, umówić dostawę i komfortowo oczekiwać nas w domu.

OCZYWIŚCIE IM WIĘKSZE ZAKUPY TYM DALEJ JESTEŚMY W STANIE JE DOSTARCZYĆ :)