ELMO.pl

Cybex Balios S LUX BLK - Soho Grey

1 889,00 zł
Dostępny. Wysyłka 2-7 dni roboczych.
SKU
520001187

Balios S Lux (BLK czarna rama)

Rodzina Balios powiększa się o nowy elegancki model: Balios S Lux. Będąc częścią systemu podróżnego CYBEX 4-w-1, Balios S Lux umożliwia zamontowanie siedziska spacerowego, fotelika samochodowego, gondoli S oraz wygodnego Cocoon S. Jedną ręką można go złożyć do pozycji stojącej o wymiarach 620 x 485 x 320 mm. Wózek jest przeznaczony dla dzieci już od urodzenia, z dużym siedziskiem, które można odchylić do pełnej pozycji leżącej.

Balios S Lux (BLK czarna rama)

Funkcjonalność, komfort podróży i bezpieczeństwo — to trzy cechy, którymi można opisać wózek spacerowy Cybex Balios S LUX BLK. Model z dużymi kołami doskonale sprawdza się zarówno w miejskim zgiełku, jak i poza nim. Co więcej, jego budowa amortyzuje wszelkie wstrząsy, zapewniając dziecku spokój w trakcie jazdy.

Kontrola i uniwersalność z wózkiem Cybex Balios S LUX BLK

Produkt ten jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią uniwersalność. Wózek spacerowy z przekładanym siedziskiem to niesamowity komfort i swoboda. Rodzice, którzy chcą mieć swoją pociechę pod kontrolą, mogą przełożyć je przodem do siebie. Z kolei gdy maluch podrośnie i zainteresuje się otaczającym go światem, siedzenie można przekręcić w drugą stronę.

Regulacja fotela odbywa się także w pionie. W zależności od potrzeb, może być ono ustawione w pozycji siedzącej lub leżącej. Dzięki temu model wykorzystuje się już od pierwszych dni życia. W nowej generacji wózka spacerowego z przekładanym siedziskiem ulepszono również sposób składania. Teraz cała procedura zajmie zaledwie kilka chwil!

Zadbaj o komfort malucha

Wygoda w trakcie podróży zbuduje pozytywne skojarzenia u malucha i sprawi, że pokocha on wycieczki na świeżym powietrzu. Model na dużych kołach pokona wszystkie nierówności i nie przysporzy problemów z prowadzeniem. Dzięki zwiększonej amortyzacji szkrab nie odczuje dyskomfortu.

Wózek spacerowy CYBEX BALIOS S LUX BLK jest wykonany z przyjemnej tapicerki, która wyróżnia się długą żywotnością. Z kolei o bezpieczeństwo pociechy zadbają pięciopunktowe pasy z centralnym zapięciem.

Poznaj charakter wózka spacerowego CYBEX BALIOS S LUX BLK

Wyjątkowy model spełnia oczekiwania i potrzeby nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką produktu:

  • system szybkiego składania,
  • siedzisko regulowane do pozycji siedzącej i leżącej,
  • miękkie zawieszenie amortyzujące wstrząsy,
  • budka z przedłużeniem i filtrem UV,
  • regulowany podnóżek,
  • duże, regulowane siedzisko,
  • pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa,
  • miękka tapicerka dopasowana do delikatnej skóry malucha,
  • duże koła dostosowane do każdych warunków,
  • możliwość zamocowania gondoli lub fotelika samochodowego.
Więcej informacji
Rodzaj kół Żelowe
Kolor Szary
Kolor producenta Odcienie Szarości
Producent CYBEX
EAN (gtin) 4058511890920