ELMO.pl

Cybex Balios S 2w1 BLK - Magnolia Pink

2 339,00 zł
Dostępny. Wysyłka 2-7 dni roboczych.
SKU
520001305

Balios S 2-w-1

Przeznaczony dla dzieci już od urodzenia, wózek Balios S 2-w-1 przekształca się ze spacerówki w wózek dziecięcy z gondolą, przy prostej zmianie miękkich tkanin na ramie. Z łatwością złożysz go jedną ręką do pozycji pozycji wolno stojącej o wymiarach 900 x 490 x 330 mm, co ułatwi przenoszenie oraz przechowywanie. Amortyzacja wszystkich kół zapewni Twojemu dziecku nieprzerywany sen.

Uniwersalny wózek spacerowy dla dziecka to wybór dla tych, którzy cenią nowoczesne rozwiązania. Produkt 2w1 nadaje się dla maluchów już od pierwszych dni życia. Może być swobodnie zmieniany z klasycznej spacerówki do wygodnej, przestronnej gondoli. Dzięki temu model może posłużyć długie lata i dbać o komfort oraz bezpieczeństwo podopiecznego.

Wózek spacerowy dla dziecka 2w1 – wygoda i funkcjonalność

Praktyczny wózek spacerowy dla dziecka 2w1 pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. W jednym produkcie ukryto jednocześnie spacerówkę i głęboką gondolę. Przekształcenie jest niezwykle proste — przełożenie tkaniny zajmuje zaledwie kilka chwil!

Prezentowany model doskonale nadaje się do mniejszych mieszkań. Nowoczesny stelaż można złożyć za pomocą jednej ręki, zmniejszając jego rozmiary. Tak przygotowany sprawdzi się również w niewielkich bagażnikach podczas wakacyjnych wyjazdów.

Komfort jazdy z wózkiem spacerowym z gondolą

Spokojny sen maluszka to priorytet wielu rodziców. Wózek spacerowy z gondolą został wyposażony w amortyzujące zawieszenie. Dzięki temu łagodzi wszelkie wstrząsy i zapewnia relaks nawet na wyboistych drogach. Co więcej, w modelu znajdują się koła All-Terrain, przeznaczone do każdego rodzaju podłoża. To gwarancja niezawodności i wytrzymałości, na którą zasługuje każda pociecha.

Dziecko przewożone w wózku spacerowym z gondolą może zaznać prawdziwego komfortu podróży. Szeroka i głęboka budka umożliwia swobodne i wygodne ułożenie się maluszka. Konstrukcja jest wzbogacona także o filtry UV i dobrze chroni przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Poznaj kompaktowy charakter Cybex Balios S 2w1 BLK

Po złożeniu model osiąga wymiary 900 x 490 x 330 mm, dlatego jego przechowywanie nie sprawia trudności. Jakie jeszcze cechy posiada wózek dla dziecka 2w1?

Charakterystyka produktu:

  • amortyzacja nierówności,
  • odpowiedni dla dzieci od pierwszych dni życia,
  • możliwość zmienienia się w gondolę lub spacerówkę,
  • koła All-Terrain, przeznaczone na każdą powierzchnię,
  • regulowana rączka dopasowywana do wzrostu,
  • szeroka budka z siateczką (wizjerem),
  • pełna cyrkulacja powietrza,
  • kosz o pojemności do 5 kg,
  • prosty sposób składania.
Więcej informacji
Rodzaj kół Żelowe
Kolor Róż
Kolor producenta Magnolia Pink
Producent CYBEX
EAN (gtin) 4058511892412