ELMO.pl

Canpol wkładki laktacyjne 60szt

17,00 zł
Dostępny. Wysyłka 1-3 dni roboczych.
SKU
1/652

Wkładki laktacyjne są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych piersi mamy. Posiadają chłonny wkład żelujący, który zatrzymuje wyciekający pokarm zapewniając poczucie suchości i świeżości przez długi czas. Praktyczny pasek samoprzylepny utrzymuje wkładkę na właściwym miejscu. Każda para wkładek zapakowana jest oddzielnie w foliowy woreczek, co zapewnia odpowiedni poziom higieny. W opakowaniu 60 sztuk.

Są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych piersi mamy.

Praktyczny pasek samoprzylepny utrzymuje wkładkę na właściwym miejscu.

Posiadają chłonny wkład żelujący, który zatrzymuje wyciekający pokarm zapewniając poczucie suchości i świeżości przez długi czas.

Każda para wkładek zapakowana jest oddzielnie w foliowy woreczek, co zapewnia odpowiedni poziom higieny.

 

Oddychające wkładki laktacyjne Canpol babies są teraz wyrobem medycznym. Oznacza to, że spełniają wymagania Dyrektywy 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych. Dzięki temu dają gwarancję najwyższej jakości i nie zawierają żadnych potencjalnie toksycznych substancji.
Wkładki laktacyjne składają się z 3 warstw: warstwy zabezpieczającej przed przeciekaniem, warstwy izolującej wilgoć i oddychającej warstwy zewnętrznej. Dostępne są w kolorze białym.
W opakowaniu 60 sztuk.

Więcej informacji
Kolor Biały
Kolor producenta Biały
Producent Canpol
EAN (gtin) 5901691807426