Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Canpol wkładki laktacyjne 60szt
Wkładki laktacyjne są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych piersi mamy. Posiadają chłonny wkład żelujący, który zatrzymuje wyciekający pokarm zapewniając poczucie suchości i świeżości przez długi czas. Praktyczny pasek samoprzylepny utrzymuje wkładkę na właściwym miejscu. Każda para wkładek zapakowana jest oddzielnie w foliowy woreczek, co zapewnia odpowiedni poziom higieny. W opakowaniu 60 sztuk.
Są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych piersi mamy.
Praktyczny pasek samoprzylepny utrzymuje wkładkę na właściwym miejscu.
Posiadają chłonny wkład żelujący, który zatrzymuje wyciekający pokarm zapewniając poczucie suchości i świeżości przez długi czas.
Każda para wkładek zapakowana jest oddzielnie w foliowy woreczek, co zapewnia odpowiedni poziom higieny.
Oddychające wkładki laktacyjne Canpol babies są teraz wyrobem medycznym. Oznacza to, że spełniają wymagania Dyrektywy 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych. Dzięki temu dają gwarancję najwyższej jakości i nie zawierają żadnych potencjalnie toksycznych substancji.
Wkładki laktacyjne składają się z 3 warstw: warstwy zabezpieczającej przed przeciekaniem, warstwy izolującej wilgoć i oddychającej warstwy zewnętrznej. Dostępne są w kolorze białym.
W opakowaniu 60 sztuk.
Kolor | Biały |
---|---|
Kolor producenta | Biały |
Producent | Canpol |
EAN (gtin) | 5901691807426 |