ELMO.pl

Fotelik Samochodowy Avionaut Kite+ K.04 0-13kg - Czarno-Szary

399,00 zł
Dostępny. Wysyłka 1-3 dni roboczych.
SKU
avionaut-kite-K-04-czarno-szary

Avionaut Kite+ to fotelik zapewniający maksymalne bezpieczeństwo, od pierwszych dni życia dziecka. Fotelik został wyposażony w zaawansowany system ochrony bocznej. Ten innowacyjny system zapewnia w przypadku zderzenia bocznego zmniejszenie przeciążeń i optymalne ułożenie ciała dziecka. W Avionaut Kite+ zastosowano piankę z pamięcią kształtu, pokrytą miękką, delikatną tapicerką, dającą maksymalny komfort dziecku, a także zapewniającą bezpieczne, prawidłowe ułożenie w foteliku. AVIONAUT KITE+ jest uniwersalny, dzięki ergonomicznej rączce może służyć jako nosidełko, pasuje również do większości ram wózków obecnych na rynku.

Akcesoria o wielofunkcyjnym zastosowaniu to niezbędne wyposażenie każdego rodzica. Praktyczny fotelik samochodowy Avionaut Kite+ to model dedykowany najmłodszym dzieciom. Doskonale sprawdza się w grupie wagowej 0-13 kg i odgrywa rolę aż trzech różnych produktów!

Uniwersalne i kompaktowe rozwiązanie

To rozwiązanie, które może być umieszczone w aucie. Wówczas chroni pociechę w trakcie kolizji i dba o jej komfort przez całą podróż. Produkt wzbogacono o piankę z pamięcią kształtu, co zwiększa wygodę.

Niewielki fotelik samochodowy warto wykorzystać również w wózkach. Zabezpieczony szkrab może podziwiać otaczający go świat w trakcie spacerów. Rodzice niemowląt ucieszą się także z ostatniej funkcji modelu — dzięki ergonomicznej rączce można używać go jako nosidełko!

Wygodne i bezpieczne podróżowanie dla każdego szkraba

Bez względu na to, w jaki sposób dziecko będzie podróżować, jego bezpieczeństwo zawsze jest na najwyższym poziomie. Fotelik samochodowy jest dopasowany do potrzeb maluchów z grupy wagowej 0-13 kg. Umieszczony w nim System Ochrony Bocznej zmniejsza przeciążenia w trakcie kolizji i minimalizuje uszkodzenia.

Łatwy montaż za pomocą ISOFIX lub bazy Dock gwarantuje stabilność produktu. W razie potrzeby można przypiąć go także za pomocą 3-punktowych pasów, co jest możliwe dzięki zaawansowanemu systemowi EasyMount. Odpowiednio wyprofilowane uchwyty sprawiają, że pasy dobrze się układają.

Zaufaj nowoczesnym systemom

Obecność innowacyjnych rozwiązań sprawia, że bezpieczeństwo dziecka jeszcze nigdy nie było tak proste. Nowoczesne metody uniemożliwiają niewłaściwy montaż fotelika samochodowego, co dodatkowo zwiększa ochronę malucha. W modelu Avionaut Kite+ każdy szkrab z grupy wagowej 0-13 kg może czuć się komfortowo i beztrosko.

Czym wyróżnia się ten produkt? Poznaj jego cechy charakterystyczne!

  • łatwy i szybki montaż za pomocą ISOFIX lub bazy Dock,
  • zagłówek z materiału EPP, który absorbuje część energii w trakcie kolizji bocznej,
  • delikatna i miękka tapicerka, bezpieczna dla skóry dziecka,
  • pianka z pamięcią kształtu zapewniająca maksymalny komfort w trakcie podróży,
  • ergonomiczna rączka umożliwiająca stosowanie produktu w formie nosidełka,
  • uniwersalność – Avionaut Kite+ może służyć jako element wózka lub fotelik samochodowy,
  • system EasyMount – ułatwia zapinanie 3-punktowych pasów bezpieczeństwa,
  • obecność EasyIn – magnesowego przytrzymywania pasów, który umożliwia szybkie zapięcie dziecka,
  • kompatybilność z większością ram wózków dostępnych na rynku.
Więcej informacji
Kolor Szary
Kolor producenta Odcienie Szarości
Producent AVIONAUT