ELMO.pl

Fotelik Samochodowy Avionaut Glider Comfy 9-25kg - Black-blue

499,00 zł
Dostępny. Wysyłka 2-7 dni roboczych.
SKU
avionaut-glider-comfy-black-blue

Fotelik Avionaut Glider Comfy został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Glider to fotelik adresowany do małych odkrywców, którzy mają bezpiecznie poznawać świat z perspektywy samochodu. Konstrukcja oparcia i siedziska daje dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Materiały, które zostały wykorzystane w foteliku Avionaut Glider Comfy zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, a specjalny ergonomiczny kształt siedziska dodatkowo zwiększa wygodę dziecka. Wysoką klasę bezpieczeństwa Avionaut Glider Comfy potwierdziły liczne niezależne testy europejskie.

Niewielki fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy powstał z myślą o dzieciach z przedziału wagowego 9-25kg. Jest dedykowany młodym odkrywcą, którzy zwiedzają świat z poziomu auta. Wzmocniona konstrukcja i nowoczesne systemy bezpieczeństwa chronią malucha przed niebezpieczeństwem, zapewniając mu komfort podczas odkrywania otaczającej go rzeczywistości.

Elegancki i niezawodny fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy

Jest to polski produkt, który zdobył uznanie rodziców. Choć jest modelem przeznaczonym dla szkrabów z zakresu 9-25 kg, obejmuje on także drugą grupę wagową od 15 do 26 kg.

Na pochwałę zasługuje również komfortowe wykończenie fotelika samochodowego. Materiały umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecko nie przegrzewa się nawet w ciepłe dni. Co więcej, Avionaut Glider Comfy został wzbogacony o piankowo-polipropylenowy zagłówek, który pozwala na pełen relaks szyi.

Bezpieczeństwo małego odkrywcy

Każdy rodzic chce, by podróż jego szkraba była nie tylko komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna. Z tego względu fotelik samochodowy jest wyposażony w 5-punktowe pasy. Ochronę zapewnia także regulowany zagłówek z materiału EPP, który pochłania energię przy kolizjach bocznych.

Seria Avionaut Glider to nowoczesne i trwałe konstrukcje. Udogodnieniem na dalekie podróże jest regulowany kąt pochylenia, dzięki czemu maluch może czuć się swobodnie przez całą drogę. Łatwa do czyszczenia tapicerka okaże się szczególnie przydatna przy szkrabach, które często rozlewają napoje lub rozsypują przekąski.

Co wyróżnia Avionaut Glider Comfy?

Z wyjątkowego foteliku samochodowego mogą skorzystać wszystkie dzieci z aż dwóch grup wagowych – 9-25 kg oraz 15-26 kg. Co sprawia, że rodzice chętnie sięgają po model Avionaut Glider Comfy?

Poznaj charakterystykę produktu!

  • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa,
  • materiał EPP, który absorbuje energię podczas kolizji,
  • swobodna cyrkulacja powietrza,
  • certyfikat PIMOT – testy zderzeniowe wykonane w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji,
  • głębokie skrzydła boczne,
  • łatwy montaż za pomocą ISOFIX,
  • napinacze pasów bezpieczeństwa poprawiające stabilność fotelika w trakcie jazdy,
  • regulowany zagłówek,
  • 6-stopniowa regulacja pochylenia zapewniająca maksymalny komfort dziecka,
  • tapicerka z funkcją “easy-clean” ułatwiająca utrzymanie jej w czystości.
Więcej informacji
Kolor Niebieski
Kolor producenta Odcienie Niebieskiego
Producent AVIONAUT