ELMO.pl

Fotelik Samochodowy Avionaut Aerofix Soft Line 0-18kg - Beige-melange

1 099,00 zł
Dostępny. Wysyłka 2-7 dni roboczych.
SKU
avionaut-aerofix-soft-line-beige
AVIONAUT AeroFIX w wersji SOFT LINE to nowoczesny fotelik w kategorii 67-105 cm i do 17,5kg zgodnie z nową homologacją I-Size – ECE R-129. Nowa linia fotelików dzięki zastosowaniu dodatkowej pianki znacząco wpływa na wygodę dziecka podczas podróży. Dodatkowo dodany do fotelika odbojnik absorbuje energię podczas ewentualnej kolizji, co gwarantuje dodatkową ochronę dla dziecka.

 

Wraz z fotelikiem samochodowym Avionaut Aerofix Soft Line maluchy mogą zwiedzać świat już od pierwszych miesięcy życia. To model dedykowany dzieciom z zakresu wagowego 0-18 kg. Tak szeroki przedział sprawia, że jego zakup to inwestycja na lata.

Komfort i wygoda na najwyższym poziomie

Pociecha, która nie zazna komfortu w trakcie jazdy, z pewnością głośno powiadomi swoich opiekunów o niezadowoleniu. Jeśli podróż ma być przyjemnością dla wszystkich uczestników, warto zadbać o wygodę malucha.

Prezentowany fotelik samochodowy spełni potrzeby wszystkich szkrabów ważących między 0 a 18 kg. Modele wykorzystują nową, poprawioną linię oraz piankę z pamięcią kształtu. Dzięki temu rodzice zyskują pewność, że ich pociecha ma zapewniony najwyższy komfort.

Produkt doskonale sprawdzi się w upalne dni. Jest on wzbogacony o wydajny system wentylacji, który odprowadza pot i umila podróż. Co więcej, fotelik samochodowy rośnie razem z dzieckiem. Regulowany zagłówek może być dopasowany do nieustannie rozwijającego się malucha.

Zabezpiecz dziecko przed kolizją dzięki fotelikowi samochodowemu

Jak ochronić małego podróżnika w trakcie kolizji? Najlepszym sposobem jest wybór solidnego fotelika, który jest wykonany z energochłonnych materiałów. Model Avionaut Aerofix Soft Line pochłania siłę pochodzącą z uderzenia, tym samym zwiększając bezpieczeństwo szkraba. Co więcej, produkt wzbogacono o specjalny odbojnik, który dodatkowo redukuje uszkodzenia powstałe w wyniku kolizji.

Avionaut Aerofix Soft Line – faworyt rodziców

Innowacyjna konstrukcja i zaawansowana technologia sprawiły, że fotelik samochodowy Avionaut Aerofix Soft Line stał się jednym z najchętniej wybieranych produktów. Co działa na jego korzyść? Poznaj szczegółową charakterystykę!

 • ekologiczne materiały EPP,
 • pianka z pamięcią kształtów,
 • regulowane, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa,
 • możliwość montażu przodem i tyłem do kierunku jazdy,
 • zgodność z europejską normą i-Size, która jest potwierdzeniem bezpiecznej konstrukcji,
 • prosty i szybki montaż za pomocą ISOFIX,
 • rozbudowany system wentylacji,
 • kompatybilność z dziećmi w grupie wagowej 0-18 kg,
 • regulowany zagłówek z możliwością dopasowania do wzrostu malucha,
 • możliwość swobodnego dostosowywania kąta nachylenia fotelika,
 • dodatkowy odbojnik pochłaniający energię w trakcie uderzenia i zwiększający bezpieczeństwo pociechy.
Więcej informacji
Kolor Beżowy
Kolor producenta Beige
Producent AVIONAUT